Γενικά κι αόριστα!

Περιγραφή

Ανοίξτε συζήτηση για θέματα που δεν αφορούν το Linux! Δεκτά τα πάντα (σχεδόν)...

ulver | Παρ, 05/14/2010 - 02:50

LCD οθονη σε 5.25 drive

με εχει πιασει τελευταιο καιρο και περναω μια .....φαση modding! σκεφτομαι να βαλω κατι σαν το παρακατω στο desktop,μια γρηγορη αναζητηση που εκανα παντου αναφερουν software και συμβατοτητες με τα 7…
4
xrhstosiak | Παρ, 04/30/2010 - 11:04

EscapeLanParty

Σας καλούμε όλους στο EscapeLanParty http://www.escapelanparty.gr/ στην φοιτητικη εστια του πανεπιστημιου πατρων θα γινουν και σεμιναρια σε θεματα ασφαλειας απο την ομαδα Plug της πατρας παρτε τον…
3
hellaspc1 | Τρί, 04/27/2010 - 20:36

ποια θεωρείτε θα ειναι η κατασταση στην Ελλαδα σε λιγο καιρο??

επειδη πολλα λέγονται, τι νομιζεται θα γινει στην Ελλάδα, ποια η γνώμη σας  για το ΔΝΤ, και την πορεια της χωρας?? θα διαλυσουμε,  θα ερεθ η καταστροφη? ( πεινα κακουχίες?) δεν θα παθουμε…
60
hellaspc1 | Δευ, 04/26/2010 - 19:08

προσοχη νεο mail ψαρεματος απο Εθνικη τραπεζα και καλα..

ΠΡΟΧΗ ΣΆΥΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ οπως θα διαπιστωσετε     Etnichi trapeza agapite pelati, Ia atiti itan pistos pelatis tu instituto mas epilegode ia tin amivi ton 99,- evro. Pernete…
6
marlene | Σάβ, 04/17/2010 - 16:32

O τρόπος με τον οποίο κάποιες εταιρίες γίνονται κολοσσοί.

Αυτό να το δώσετε στον επόμενο που θα σας πει οτιδήποτε για το φιλάνθρωπο πνεύμα του Μπιλ Γκείτς.. Αυτό να το διαβάζετε κάθε φορά που θα προτιμάτε προϊόντα made in China γιατί είναι πιο φθηνά και…
10
Constantinos | Σάβ, 04/17/2010 - 02:18

Yet Another Blog!

Ας σας... "εκμεταλευτω" λιγο, ωστε να μου πειτε τη γνωμη σας για καποιες νεες δουλειες (blogs), που φτιαξαμε (καλα οχι εγω προσωπικα),μα εκτος εμφανισης κλπ, θελω να σταθειτε στη…
3
Kaltsinho | Παρ, 04/16/2010 - 03:32

Είναι υποχρέωση όλων μας!

 Με 1.000.000 ψήφους το  θέμα τίθεται στην ευροβουλή δώστε λίγο χρόνο για μια ψήφο.  Επιστροφή των αγαλμάτων στην πατρίδα τους! http://bringthemback.org/ Διαδώστε το αμα μπορείτε!
17
Qbric | Πέμ, 04/15/2010 - 17:33

Νεος στη blogοσφαιρα.

Καλησπερα, μπορει το θέμα να είναι άσχετο με το linux αλλά εδω μέσα υπάρχουν πολλά και καλά παιδιά που ελπίζω να με βοηθήσουν. Δημιούργησα ενα blog στο wordpress.com κα αντιμετωπίζω ένα προβληματάκι…
3
g.b | Δευ, 04/05/2010 - 23:25

Ακούω ...μάλλον διαβάζω ....: Πόσων χρονών είμαστε...;

εδώ και καιρό αναρωτιέμαι για αυτό το θέμα .... διαβάζουμε , γράφουμε , ξαναδιαβάζουμε .....σχολιάζουμε , απαντάμε ....  μου γεννήθηκε όμως η απορία.....και έτσι θα δοκιμάσω να θέσω το θέμα ....…
72
Lionux | Δευ, 04/05/2010 - 20:01

Windows 8 αλα ... Ελληνικά !

Πρίν λίγες μέρες διάβασα το παρακάτω άρθρο κ σκέφτηκα να το μοιραστώ μαζί σας έτσι ώστε να κάνουμε μια γενική συζήτηση ! " Όπως ανακοίνωσε χτες ο Στιβ Μπάλμερ, διευθύνων σύμβουλος της Microsoft…
6