Γενικά κι αόριστα!

Περιγραφή

Ανοίξτε συζήτηση για θέματα που δεν αφορούν το Linux! Δεκτά τα πάντα (σχεδόν)...

Constantinos | Τετ, 02/10/2010 - 19:08

H Google & παροχος υπηρεσων internet (ISP)

Οπως λοιπον, ειπαμε & χθες η Google θα ειναι & φετος, μεσα στις λεξεις της χρονιας. Εκανε κατι, μαλλον αναμενομενο, μα & παλι τοτε  περασε στα ψιλα η ειδηση. Ηδη λοιπον αρχισε,…
4
Constantinos | Τρί, 02/09/2010 - 23:39

Google Buzz

Σα να μου φαινεται πως πρεπει ν' ανοιξουμε ξεχωριστο section για τη Google & οχι μονο να μαζεψουμε ολα τα παληα ποστς, μα & για ολα τα επομενα που θα γινουν, καθως φαινεται θα μας απασχολησει…
4
Salih Emin | Τρί, 02/02/2010 - 16:43

MSI Android tablet

MSI Android tablet: Η ταχύτερη απάντηση στο iPad... Τελικά δεν ξέρω τι θα γίνει.. αλλά φέτος θα είναι καυτό το καλοκαίρι με αυτά τα gadget'ακια στις παραλίες και τα cafe... τι λέτε ???
mitsaras77 | Δευ, 02/01/2010 - 21:48

Ποσο αξιόπιστο είναι το brasero???

Λοιπόν, δεν πάει άλλο με το συγκεκριμένο πρόγραμμα! Σήμερα και χθες έγραψα όγκο δεδομένων που χρειάστηκε 10 dvd δισκάκια των 4,7 GB αλλά στην πραγματικότητα χρησιμοποίησα 15 DVD δισκάκια, γιατί…
11
marlene | Παρ, 01/29/2010 - 02:06

Και τώρα το ανέκδοτο της εβδομάδας!!!

Η apple ανακοίνωσε την κυκλοφορία του νέου της i pad..   Που είναι το ανέκδοτο;; Εδώ Ηθικό συμπέρασμα.. Για να βγάλεις νέες συσκευές "υψηλής" τεχνολογίας στην αγορά, μάλλον πρέπει να…
9
malos | Παρ, 01/29/2010 - 01:32

Διαγραφή λογαριασμού

Θέλω να διαγραφτεί ο λογαριασμός μου ! Έχω στείλει κάποια mail στους διαχειριστές αλλά δεν έχουν κάνει καμία ενέργεια !!!!!   Τι θα γίνει ; Δεν έχετε δει τα mail ; Διαγράψτε το λογαριασμό…
3
ditsikts | Πέμ, 01/28/2010 - 15:48

Καλή εξεταστική...

  Να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου μετά τον επίτιμο καλή εξεταστική, καλά αποτελέσματα. Και οι αιώνιοι φοιτητές σαν και μένα (ΠΤ'5) υπομονή. 
3
smooth | Δευ, 01/25/2010 - 11:12

Γελοιογραφίες για geeks

Να ένας γελοιογράφος που ξέρει από υπολογιστές: Για όποιον δεν ξέρει αγγλικά: -Μερικές φορές αναρωτιέμαι πόσα NULLPOINTEREXERTIONS έχουν γραφτεί στον κόσμο. Μαντεύω 100.000.000.000.000.Εσύ; -Ooops -…
Constantinos | Παρ, 01/22/2010 - 19:33

YouTube Disco: Νεα υπηρεσια.

 Miα νεα υπηρεσια προσθεσε το Youtube, που την ονομαζει disco, οπου αν πατε σε αυτη & κανετε αναζητηση για ενα καλλιτεχνη, θα σας βγαλει μια playlist,με τα τραγουδια του, καθως &…
1
alfisti | Τρί, 01/19/2010 - 22:57

"πρόβλημα" firefox σε windows. (λυμένο)

όχι πέστε μου τώρα αν το περιμένατε αυτό!   :) λοιπόν, έχετε καμιά ιδέα? firefox σε windows φίλου. Καί δεν κάνει αποσύνδεση από τα forums. Θέλει -γιά τούς λόγους του- να αποσυνδέεται. Όταν όμως…
7