Γενικά κι αόριστα!

Περιγραφή

Ανοίξτε συζήτηση για θέματα που δεν αφορούν το Linux! Δεκτά τα πάντα (σχεδόν)...

bibakos | Τετ, 02/23/2011 - 12:13

Η Nike και η TomTom παρουσιάζουν το ρολόι Nike+ Sportwatch

Η Nike και η TomTom παρουσιάζουν το ρολόι Nike+ Sportwatch GPS  Το νέο ρολόι αλλάζει τους κανόνες του παιχνιδιού και παρέχει την πιο δυναμική εμπειρία τρεξίματος στον κόσμο. Η Nike και η TomTom…
8
c0demaster | Σάβ, 02/19/2011 - 20:23

Νέο Layout linuxinsider.gr

To layout του site θα παραμείνει έτσι; είναι πολύ "κουραστικό" να κάνεις scroll μέχρι κάτω για να βρεις το post.. Μην το αφήσετε έτσι δεν είναι ωραίο!
18
giannis12a | Δευ, 01/31/2011 - 13:48

my blog

Καλημέρα σας, έχω φτιάξει ένα blog γενικού περιεχομένου θα μπορούσα να πω και φυσικά δεν λείπει η ενότητα για το linux. Ρίξτε μια ματιά και πείτε μου γνώμες για το blog. Τι σας άρεσε , τι δεν…
8
Ανώνυμος | Παρ, 01/28/2011 - 00:27

Ξέρει κανένας για τη Master D?

Ξέρει κανένας για τη Master D? Σκοπεύω να κάνω ένα ccna και θέλω να μου πει κανένας αν ξέρει κάτι ή αν έχει κάποιος σπουδάσει σε κάποιο πρόγραμμα της εταιρίας.Επείσης κατά πόσο είναι αξιόπιστη???…
2
alfisti | Τρί, 01/04/2011 - 22:05

1000 Τραγούδια.

http://mikis1000songs.blogspot.com/     (Αυτό με τις 25 λέξεις μας ακολούθησε καί εδώ τελικά . Καί εδώ ... τι να γράψεις? Απλά ένα link γιά όποιον ενδιαφέρεται!)
3
loli1975 | Τετ, 12/15/2010 - 23:49

πιο ήσυχα ρε παιδια .....

τι γίνεται εδώ , μπαίνω ξαναμπάινω μόνος μου είμαι . τι σόι φόρουμ είναι αυτό εδώ ? ένας δύο  χρήστες κάθε φορά που έχω μπει . πάρα πολύ ωραία , μιλάμε είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα . άντε να…
6
sofos | Τρί, 12/14/2010 - 07:54

προβλημα με encoding

Καλησπερα, ζηταω συγνωμη για το αν βρισκομαι στο λαθος τοπικ,φορουμ, μερος γενικοτερα. Χρησιμοποιω ubuntu, και προσφατα ελαβα ενα επαγγελματικο email με καποιους περιεργους χαρακτηρες  : &#…
3
mitsaras77 | Παρ, 12/10/2010 - 21:05

Eeepc και ελληνικά eshop

Γιατί στα πιο γνωστά ελληνικά eshop δεν μπορώ να βρώ τις τελευταίες εκδόσεις του συγκεκριμένου μοντέλου ( τα βρίσκω, αλλά όχι από μαγαζια που εμπιστεύομαι...)? Γενικά, είναι λίγο δυσεύρετα..…
angelosbg | Τετ, 11/17/2010 - 20:20

Συμπλήρωση ερωτηματολόγιου σχετικά με ηλεκτρονικές αγορές

Καλησπέρα!Είμαι φοιτητής στο Ε.Μ.Π. και για τη διπλωματική μου έχω δημιουργήσει ένα ερωτηματολόγιο.Αυτό αφορά τις τάσεις για ηλεκτρονικές αγορές στην Ελλάδα. Η συμπλήρωση του δεν παίρνει πάνω από 3…
8
ulver | Πέμ, 11/04/2010 - 18:43

προγραμμα για εξαγωγη μη ολοκληρωμενου rar αρχειου

ξερει κανεις φιλος καμια εφαρμογη για εξαγωγη περιεχομενου απο rar  το οποιο δεν εχει ολοκληρωθει? ποιο συγκεκριμενα το αρχειο αποτελειται απο 30 κομματια(part1,part2 κτλ),εγω θελω να κανω…
8