Γενικά κι αόριστα!

Περιγραφή

Ανοίξτε συζήτηση για θέματα που δεν αφορούν το Linux! Δεκτά τα πάντα (σχεδόν)...

g.b | Δευ, 11/01/2010 - 17:27

redhat desktop edition

 λοιπόν, το θέμα έχει ως εξής: θέλησα να δω από που μπορώ να προμηθευτώ ένα redhat linux desktop edition . δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη με την σελίδα της redhat     www.redhat.com  …
15
vaggelis 22 | Παρ, 10/29/2010 - 17:47

επιφάνεια εργασίας

Καλησπέρα!θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να βγάλω το χρώμα που εμφανίζεται πίσω απο τα εικονίδια της επιφάνειας εργασίας (σε windows xp)?δλδ. να εμφανίζεται μόνο το φόντο και τα εικονίδια των…
11
g.b | Τρί, 10/19/2010 - 12:56

Δημιουργία μιας γωνιάς για τους φίλους του Mac

 Γεια σας,   έχω καιρό που το σκέφτομαι και ειλικρινά διστάζω ακόμα και τώρα που γράφω αυτές τις γραμμές γιατί δεν μπορώ ούτε καν να φανταστώ πως θα είναι οι αντιδράσεις για ένα θέμα σαν…
40
g.b | Τρί, 10/19/2010 - 09:26

Κύματα στην οθόνη

 γεια σας,  λοιπόν από εχτές παρατήρησα κάτι περίεργο στο λαπτοπ μου. σε τακτά χρονικά διαστήματα εμφανίζονται κάτι κυματισμοί στο πάνω μέρος της οθόνης. είναι διάφανοι και βλέπεις τι…
stratis | Κυρ, 10/17/2010 - 13:40

resize windows απο gparted

Χαιρετω σε ολους! Λοιπον το προβλημα μου εχει ως εξης.. Εχω ενα σκληρο 160 gb. Μεσα εχω περασμενα windows 7 και miντ. Και τα 2 συμπληρωνουν τον δισκο με περιπου 75 gb το καθενα. Για δικους μου καθαρα…
4
pavlou_antwnis | Πέμ, 10/07/2010 - 17:41

αγορα απο ubuntu shop >>>>>>>>>>>>

γνωρίζει κανείς πόσο καιρό κάνουν να έρθουν τα πράγματα που παράγγειλα απο το ubuntu shop ... είμαι απο κύπρο .... ευχαριστω εκ τον προτέρων   ubuntu love
5
ulver | Τρί, 10/05/2010 - 13:02

βλακ metal best video clip

http://www.youtube.com/watch?v=Nh8CfWEnSJ8&feature=player_embedded   ελιωσα στο γελιο,δειτε το μεχρι το τελος!!   αυτες οι 25 λεξεις.............................,τι θα γινει θα αλλαξει…
hellaspc1 | Τρί, 09/28/2010 - 18:08

τίτλοι χρηστών στο φορουμ

Ρε παιδια βλεπω οτι καθε φορα που βαζει κάποιος   ενα αρθρο ή απαντά , παίρνει πόντους . Αυτό γινεται για επιβραβέβεται  η ενεργή συμμετοχη κάπιου χρήστη. Ως εδω καλά ( πολυ καλο)…
6
Diablw | Κυρ, 09/26/2010 - 15:55

Ελληνικά κανάλια

Είμαι ακόμα 16 οπότε μένω με την οικογένεια μου. Αλλά για ένα μυστίριο λόγο δεν συμφωνούμε ποτέ για το τι θα δούμε Εκτός αυτου στον βύρωνα έχουμε πολλά δημόσια δύκτια σε πάρκα και πλατείες Μπορείτε…
6
Diablw | Σάβ, 09/25/2010 - 00:58

Chat room

Λοιπόοοοοον... Ειναι μια ιδεα που μου ηρθε τελειως ξαφνικα Αν και ξερω πως δεν ειναι ευκολο και θα κλεισει το site για λιγο πιστευω πως χρειαζομαστε ενα chat room για τα θεματα που δεν αξιζουν…
32