Γενικά κι αόριστα!

Περιγραφή

Ανοίξτε συζήτηση για θέματα που δεν αφορούν το Linux! Δεκτά τα πάντα (σχεδόν)...

Constantinos | Δευ, 01/18/2010 - 19:38

Oι Ευρωπαικες κυβερνησεις, συνιστουν επισημα, την αμεση αντικατασταση του internet Explorer

Ολοι γνωριζετε πως οι υπολοιπες χωρες στην Ευρωπη, μα & σε αλλα υπο αναπτυξη κρατη, δεν ειναι τοσο πισω οπως η Μπανανια που ζουμε. Μετα λοιπον την επισημη ανακοινωση της Γερμανικης κυβερνησης για…
3
SmaTheGreek | Δευ, 01/18/2010 - 17:27

Μεταπτυχιακό Πληροφορικής ....

Αν και έχω καιρό ακόμα για να τελειώσω τη σχολή θα ήθελα να ρωτήσω τα ακόλουθα: 1)Μέχρι πόσο πρέπει να είναι ο βαθμός πτυχίου για να έχεις πρόσβαση σε μεταπτυχιακά; 2)Το θέμα και η ποιότητα της…
1
Constantinos | Κυρ, 01/17/2010 - 22:09

Windows RG (Really Gold Edition) -Πολυ γελιο!!

Eνα φοβερο flash video, που θα σας ξυπνησει μνημες απειρου.... καλους!! Συμμετεχετε στο βιντεο, πατωντας τα εικονιδια & το μενου στο desktop που θα σας εμφανιστει....    Windows RG (…
3
ulver | Τετ, 01/06/2010 - 20:08

windows7 or kde?!

http://vodpod.com/watch/1340014-is-it-windows-7-or-kde-4-insight-softwa… απλα δειτε!2 παλικαρια βγαινουν στο δρομο να δειξουν τα new windows.... η οχι? εκανα το ιδιο πειραμα σε συναδελφο και νομιζε…
2
dimitra | Πέμ, 12/31/2009 - 06:25

ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ?

Ηλπιζα εδώ να έχω κάποια βοήθεια για την εγκατάσταση του monomaxos 4, αλλά όπως φαίνεται εάν δέν είσαι εξπέρ στους υπολογιστές... Κρίμα. Οπότε θα προσπαθήσω να βάλω ubuntu.
4
g.b | Τετ, 12/30/2009 - 16:37

ebay

 γεια σας ...   τελευταίως ψάχνομαι ...και μιας και είμαι στο ψάξιμο είπα να δω και εγώ τι είναι αυτό το ebay ... με κατατόπισε ένας γνωστός και μπήκα στον κόσμο του ... λογαριασμό στο ebay…
1
marlene | Παρ, 12/25/2009 - 18:06

Καλά Χριστούγεννα και Χρόνια Πολλά!! Διασκέδαση time!

Χρόνια πολλά βρε θηρία, με υγεία, με αγάπη και με καλή και δημιουργική διάθεση.. ( πάντα). Δεν ξέρω πως τα περάσατε εσείς την Παραμονή των Χριστουγέννων εγώ πάντως πέρασα απρόσμενα τόοοσο καλά που…
15
Vasilis_F | Τετ, 12/23/2009 - 11:11

Αμερικανικό δικαστήριο απαγόρευσε στη Microsoft να πουλάει το Word

"Για παραβίαση ευρεσιτεχνίας καταδίκασε την Τρίτη αμερικανικό ομοσπονδιακό δικαστήριο τη Microsoft, απαγορεύοντάς της να πουλάει από τον Ιανουάριο το διαδεδομένο πρόγραμμα επεξεργασίας κειμένου…
5
alfisti | Τετ, 12/16/2009 - 22:34

Άγιος Βασίλης έρχεται...

 ... στούς χειρότερους εφιάλτες μας!! Τα Ψαχτήρια, έψαξαν καί βρήκαν "ανατριχιαστικά ΑγιοΒασιλάκια". Καλό  :) http://www.psaxtiria.com/2009/12/10_3083.html ειδικά ο πρώτος, είναι…
6
alfisti | Σάβ, 12/12/2009 - 17:12

Πάρτε μαζί τα αρχεία σας με το Gspace.

Είμαστε πολλοί, άρα κάποιοι κρατάτε μυστικά  :) Εγώ μόλις έμαθα την ύπαρξή του. Με το Gspace, ένα υπέροχο addon τού firefox, μπορείτε να ανεβάσετε οποιοδήποτε αρχείο σας, στα 4 ή παραπάνω gb…
3