Γενικά κι αόριστα!

Περιγραφή

Ανοίξτε συζήτηση για θέματα που δεν αφορούν το Linux! Δεκτά τα πάντα (σχεδόν)...

slackware | Τρί, 09/22/2009 - 20:48

Cuba

Καλησπερα, Οπως ξερετε μερικοι απο εσας πηγα ταξιδι του μελλιτος Κουβα - Τζαμαικα και σας βαζω μερικες φωτογραφιες της Κουβας, ετσι οπως την ειδα και την εζησα τις περισσοτερες μερες που ημουνα εκει…
10
SpaCeMaN | Πέμ, 09/17/2009 - 17:06

Aλλαξοπιστησε η Microsoft?!?!?!

Η Microsoft χρηματοδοτει forum με στοχο την ανταλλαγη ιδεων αναμεσα στις εμπορικες εταιριες λογισμικου και στις κοινοτητες ανοιχτου κωδικα... Λετε να εβαλε μυαλο τελικα η Microsoft και να αρχισε να…
1
alfisti | Τρί, 09/15/2009 - 16:35

χωρίς λόγια - καί πάλι, δυστυχώς!

(τι να κάνω? επιμένω.) ίσως το είδατε, ίσως το ακούσατε. συγχιστήκατε, θυμώσατε, οργιστήκατε? καιρός γιά δράση λοιπόν. Πέμπτη στις 7.00 στην πλ. Κοτζιά. εγώ θα είμαι εκεί. http://alfistigr.blogspot.…
3
Constantinos | Σάβ, 09/12/2009 - 19:15

Monopoly στο Google maps

Ομολογουμενως εξυπνη η ιδεα της Google, να βαλει το παιχνιδι που μεγαλωσαν γενιες & γενιες ανα το κοσμο. Μιλαμε φυσικα για την αγαπητη Monopoly των παιδικων μας χρονων! Η Google καλει ολους τους…
2
Ezio | Σάβ, 09/12/2009 - 01:59

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ Η MICROSOFT ΤΑ ΧΑΝΕΙ!

ΤΕΛΙΚΑ Η MICROSOFT ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΠΑΙΦΤΕΙ ΚΑΘΩΣ Ο BILL GATES ΠΗΡΕ ΣΥΝΤΑΞΗ, ΤΑ WINDOWS "ΒΑΡΕΝΟΥΝ", ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΣΤΥΛ ΤΗΣ MICROSOFT ΑΡΧΕΙΖΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ! ΕΡΧΕΤΑΙ…
7
SpaCeMaN | Κυρ, 09/06/2009 - 18:40

μια ερωτηση για το amazon

Προσφατα βγηκε το PS3 slim που μπορει οποιος ενδιαφερεται να το παραγγειλει μονο μεσω ιντερνετ. Διαβασα ενα αρθρο σε μια σελιδα με παιχνιδια και κονσολες που ελεγε οτι το PS3 slim θα κανει 299$. Πριν…
10
agelospanagiotakis | Κυρ, 09/06/2009 - 18:14

Η ΚΝΕ-Οδηγητής για το ανοικτό λογισμικό

Έπεσα πάνω στον ΚΝΕ οδηγητή .... και το άρθρο του Παναγιώτη Βαρελά για το Ανοικτό λογισμικό. Στο πλήρες κείμενο που θα βρείτε εδώ http://www.odigitis.gr/wp-content/pdf/949/46-47.pdf Για μια κριτική…
17
Tuxeras_3 | Παρ, 09/04/2009 - 09:28

πως χαθηκαν τα pm μου!!!

καλημερα   θα ηθελα να ρωτησω τα pm που ειχα στο inbox μου μεσα για πιο λογο δεν μπορω να τα δω,σβηνονται μετα απο ενα Χ διαστημα?? ενταξει πηγα διακοπες,εκανα format στον ΗΥ δεν συνδεθηκα στο…
1
padelis2 | Τετ, 09/02/2009 - 10:33

Μαθητικός φορητός Η/Υ 450 ευρώ

Οι προδιαγραφές που τέθηκαν από το υπουργείο για την αγορά του μαθητικού φορητού Η/Υ μου δημιουργήσαν μια απορία: Η προδιαγραφή για το βάρος (<= 1.5 kg) αντιστοιχεί σε netbooks που τα ακριβότερα…
6
Constantinos | Δευ, 08/31/2009 - 18:39

Πως μπορειτε να κοιμισετε το μωρο σας, ΜΟΝΟ αν εχετε Linux!!!

Δειτε πως μπορειτε να  κοιμισετε το μωρο σας, αμα εχετε Linux   
13