Καλά Χριστούγεννα και Χρόνια Πολλά!! Διασκέδαση time!

marlene | Παρ, 12/25/2009 - 18:06 | 3' | 15

Χρόνια πολλά βρε θηρία, με υγεία, με αγάπη και με καλή και δημιουργική διάθεση.. ( πάντα).
Δεν ξέρω πως τα περάσατε εσείς την Παραμονή των Χριστουγέννων εγώ πάντως πέρασα απρόσμενα τόοοσο καλά που δεν αντέχω και θα το μοιραστώ εδώ μαζί σας!

Πήγα σε ένα κλαμπάκι εδώ στο Πόρτο Ράφτη, το Conga και άκουσα την απόλυτη, απίστευτη μπάντα που παίζει ΜΟΝΟ 80s

Δεν ξέρω αν ανήκετε στην δική μου κλάση, αλλά σας προτείνω ανεπιφύλακτα να έρθετε να τους ακούσετε.
Αυτό που θα βλέπετε φυσικά στην σκηνή, δεν έχει καμία σχέση με αυτό που θα ακούτε, αφού ο πιο μεγάλος στην ηλικία από τα μέλη της μπάντας άντε να είναι 25 χρονών.

Όμως δεν υπήρχε επιτυχία των 80ς που να μην την έχουν κάνει διασκευή και μάλιστα πολύυυυ καλή. Πολύ δεμένη μπάντα που groovάρει τρομερά.

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην χορέψετε και δεν υπάρχει περίπτωση να μην διασκεδάσετε.. Ένα ολόκληρο μαγαζί το είχαν για δύο ώρες να χτυπιέται..

Έμαθα ότι θα παίξουν και την παραμονή της Πρωτοχρονιάς και θα παίζουν και κάθε Σάββατο βράδυ για όλη την υπόλοιπη σεζόν, ( μάλλον παίζουν και αύριο), οπότε αν το δρόμος σας είναι προς την περιοχή, περάστε να τους ακούσετε..

Πέρασα καταπληκτικά χθες.. ( άουτς.. πονάνε τα ποδαράκια μου!! :D )

Α .. και δεν έχει και είσοδο το μαγαζί.. ( μη το ξεχνάμε και αυτό γιατί η φτώχεια θέλει καλοπέραση!! ).

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Χρόνια πολλά! Πορτο ράφτι?? Μακριά πέφτει. Από τότε που κατέστρεψα το αυτοκίνητο σε τροχαίο, μόνο εντός Αθηνων βολτίτσες. Τερμα τα ταξίδια!

Xρόνια πολλά σε όλους     :)

 

====

the hamster's is out there

http://alfistigr.blogspot.com/

Χρόνια πολλά παιδιά να έχουμε υγεία και αγαπη στην ζωή μας :)

Χρόνια πολλά, με υγεία και πολύ linux! :)

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

mitsaras77]

Χρόνια πολλά! Πορτο ράφτι?? Μακριά πέφτει. Από τότε που κατέστρεψα το αυτοκίνητο σε τροχαίο, μόνο εντός Αθηνων βολτίτσες. Τερμα τα ταξίδια!

Χρόνια πολλά Μητς'μου!! : D

Kακώς σταμάτησες να ταξιδεύεις. Αν και μέχρι το Πόρτο Ράφτη δεν είναι ταξίδι..Δεν είναι μεγάλη η απόσταση θέλω να πω..
Εγώ πάντως δεν χρησιμοποιώ πια το αυτοκίνητο και κατεβαίνω Αθήνα με το ποδήλατο και τον προαστιακό. 14 χιλιόμετρα να πας μέχρι τον σταθμό στο Κορωπί (σιγά την απόσταση με το ποδήλατο την κάνεις για πλάκα), και μετά σε πάει το τρένο καρφωτό στο κέντρο.
Μετά από εκεί πας με το ποδήλατο όπου θες. Όλες οι αποστάσεις στο κέντρο είναι από 1 μέχρι 5 χιλιόμετρα, δηλαδή μιλάμε από τρίλεπτο μέχρι δεκάλεπτο στην χειρότερη..
Σιγά μη κάθομαι να οδηγώ και να πήζω.. Πριτς..

Anyway που λένε και τα Αγγλά.. Χρόνια πολλά και πάλι παιδιά, Χρόνια πολλά alfi μου ( δηλαδή Μητς'μου), Χρόνια πολλά Ιπποκράτη μου ( δηλαδή Mητς' μου) Χρόνια σου πολλά Lockheart ( μη μου πεις ότι σε λένε και εσένα Δημήτρη!! :D )

*******

Η άλλη μου επιλογή, είναι ο υπόλοιπος κόσμος.

Χρόνια πολλά και από εμένα παιδιά!
Εγώ πάλι δεν έχω αμάξι, οπότε ελπίζω να σκάσουν μύτη και πιο κοντά...

 Χρόνια πολλά και από μένα σε όλους τους συναδέλφους linuxαδες.

Μόλις γύρισα από τας εξοχάς στην Αρκαδία, και είμαι έτυμος να ξαναφύγω για Πρωτοχρονιά :) (Πολύ κούραση η διακοπές!).

----------------------------------------------------------

http://nikolaosx1.22web.net/

Χρόνια πολλά παιδιά! Καλές χαρούμενες γιορτές σε όλους :)

--------------------
puppEL_downloads

Χρονια καλα σε ολους και με τον καινουργιο χρονο οτι ευχεστε να σας πεσει στο κεφαλι

Αντε καλώς να μας βγει (το 2009) και καλώς να μας μπει (το 2010). :)

Βασιλόπιτα φτιάξατε;

Όχι;!; Δείτε ΕΔΩ τη συνταγή μας. Εμείς φτιάξαμε 2 τέτοιες χτες και φαίνονται καλές... Επιφυλάσσομαι να ανεβάσω φωτό αργότερα!

Καλή Χρονιά! :)

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.... ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ... ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΓΕΜΑΤΕΣ LINUX

~~~~~~~~~~~~~~~

Αρχάριοι του forum ενωθείτε... βροντοφωνάξτε :

Συγνώμη...επειδή είμαι αρχάριος...πείτε πως θα το κάνω μεσα απο το γραφικό περιβάλλον ?