Γενικά κι αόριστα!

Περιγραφή

Ανοίξτε συζήτηση για θέματα που δεν αφορούν το Linux! Δεκτά τα πάντα (σχεδόν)...

slayerQ | Παρ, 07/25/2008 - 13:10

Περι πολυτεχνείου ο λόγος!

Μιας και υπάρχει μια σχετικα θολή εικονα για τα πολυτεχνικα τμηματα που πραγματεύονται το τομέα της πληροφορικής(ΕΜΠ,ΑΠΘ,ΔΜΘ,Βόλου,Χανιών,τα 2 Πάτρας,και της Κοζάνης),ποιο θεωρείται το πιο εύκολο,…
paschalis_m | Τετ, 07/23/2008 - 12:36

Aσχετοι Εντελως

λοιπον, αυτο το πραγμα που καθε ασχετος παιζει οτι θυμηθει ειναι απαραδεκτο. δειτε εδω: μα καλα ποιοι ειναι αυτοι που τολμουν να παιξουν το smoke on the water? και να ηξεραν και καθολου να παιζουν…
17
marlene | Τρί, 07/22/2008 - 11:54

AAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!! (ή πως μπορεί να σου στρίψει αν ζεις στην Ελλάδα)

Θα τα πω όλα εδώ γιατί θα σκάσω.. Μη μου πει κανείς ότι είναι oftopic το thread είναι και παραείναι αλλά ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ. Μου λέτε για την ελληνική γραφειοκρατία και τυπολατρεία;; Λοιπόν δεν έχετε δει…
31
ulver | Παρ, 07/18/2008 - 04:50

H απολυτη διανομη!

Παιδια πρεπει ολοι να βοηθησουμε τον ανθρωπο να την ολοκληρωση!! http://beernix.berlios.de/
10
alfisti | Παρ, 07/11/2008 - 00:45

Καλές διακοπές :) ...

... από ένα κουρασμένο παληκάρι!! 'Ηρθε η σειρά μου καί από αύριο σας χαιρετάω γιά τρείς βδομαδούλες. Μακριά από tv, radio (όχι όμως καί από μουσική), καί internet (όχι όμως καί λαπτοπ). Άμα…
26
ilnak | Πέμ, 07/10/2008 - 21:46

windows vista kai realtek 8187

Διαβάστε αυτο και την απάντηση.... Έχει πλάκα....
1
marlene | Πέμ, 07/10/2008 - 15:30

Stat Roma Pristina ( Δημήτρη τι ξέρεις για την υπογραφή σου; )

Nunc ubi Regulus aut ubi Romulus aut ubi Remus? Stat Roma pristina nomine, nomina nuda tenemus. Quam cito labilis atque volubilis orbita sphaerae;Corda valentia, corpora fortia praeteriere.Et breve…
6
Ανώνυμος | Πέμ, 07/10/2008 - 12:30

Lively: ένας web κόσμος για chatting από την Google

Η Google δημιούργησε ακόμα μία "δωρεάν" "υπηρεσία", το Lively. Πρόκειται για τρισδιάστατα δωμάτια για chat που προβάλλονται όμως μέσα στον browser (με ειδικό plugin, προς το παρόν μόνο για Windows IE…
13
Ανώνυμος | Τρί, 07/08/2008 - 15:35

Anaconda: ενέργεια από τα κύματα

Λοιπόν, τα παρακάτω δεν έχουν ουδεμία σχέση με το Linux. Αλλά, το πετρέλαιο τραβάει την ανηφόρα και, επιπλέον, ως Linux users έχουμε τις οικολογικές ευαισθησίες μας, οπότε καλό είναι να βλέπουμε και…
13