ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΣΥΝΕΒΗ!!!

marlene | Κυρ, 01/13/2008 - 23:26 | 2' | 18

Σας έχει τύχει ποτέ να σας κάνουν υπέρηχο συκωτιού και παγκρέατος για μία διανομή λίνουξ;;;!

Μου έτυχε και αυτό.!! Μίλαγα με μία γιατρό για το λίνουξ και συμπτωματικά είχα στην τσάντα μου το cd από το τελευταίο τεύχος που της το έδωσα.

Για να με ευχαριστήσει μου έκανε δώρο ένα υπέρηχο...
Η πλάκα είναι ότι δεν το χρειαζόμουν γιατί δεν είχα πάει για ιατρική επίσκεψη, απλά παίζαμε με έναν φορητό υπερηχογράφο που τον είχε μαζί της και σχολιάζαμε το software του...

Ηθικό δίδαγμα της υπόθεσης:

Έχετε πάντα μαζί σας το cd του περιοδικού.. άν δεν σας κάνουν υπέρηχο θα σας δώσουν οτιδήποτε άλλο για να το πάρουν... ( ότι έχει ο καθένας ενίοτε... !)

Κανένα τσάμπα κούρεμα, περιποίηση προσώπου, εισιτήρια για καμία συναυλία.. Ποτέ δεν ξέρεις... !


Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Xμμμμ, Δημητρη για στειλε μου αυριο τα cd του περιοδικου, να περασω μια βολτιτσα απο την αντιπροσωπεια της Αudi (μηπως & φυγω με το -TT-) 

pc: Marlen, ειναι κατι, που θα εχεις να το θυμασαι αυτο...

constantinos]Xμμμμ, Δημητρη για στειλε μου αυριο τα cd του περιοδικου, να περασω μια βολτιτσα απο την αντιπροσωπεια της Αudi (μηπως & φυγω με το -TT-) 

pc: Marlen, ειναι κατι, που θα εχεις να το θυμασαι αυτο...

Τι να το κάνεις το Audi...
Έχε το cd μαζί σου την άλλη φορά που θα βγεις σε μπαρ.. Δεν ξέρεις ποτέ τι flash μπορεί να φάει μία γυναίκα...

Ένας alfisti δεν μπορεί να μιλάει για...Audi!

Πάντως, ήταν όντως καταπληκτική εμπειρία αυτή με τη γιατρό!

alfisti]μπα! με το audi θα αναψουν περισσοτερα φλασακια!

Εγώ πάντως ομολογώ ότι είμαι επιρρεπής στους λινουξάδες.
Βέβαια είναι καθαρά θέμα επικοινωνιακό αφού είναι και θέμα παραστάσεων.

marlene2007-10-1 1:47:25

ippokratis]

Ένας alfisti δεν μπορεί να μιλάει για...Audi!

Πάντως, ήταν όντως καταπληκτική εμπειρία αυτή με τη γιατρό!

ναι κ το σκεφτηκα αρκετα πριν το στειλω. τι να εκανα. Αμαρτησα!

marlene]

alfisti]μπα! με το audi θα αναψουν περισσοτερα φλασακια!

Εγώ πάντως ομολογώ ότι είμαι επιρρεπής στους λινουξάδες.
Βέβαια είναι καθαρά θέμα επικοινωνιακό αφού είναι και θέμα παραστάσεων.

Ετοιμασου λοιπον να σε κανουμε διαφημιστικη καμπανια του linux
(τι σκεφτηκα παλι χαχαχα μηπως καμια εταιρια σαν την canonical θα επρεπε να πληρωσει τη Μονικα Μπελουτσι να αρχισει να κανει τετοιες δηλωσεις ? )

Γιατί τη Μόνικα και όχι την...Marlene!  Λίγη θα του πεφτε του Μαρκ;

ippokratis]Γιατί τη Μόνικα και όχι την...Marlene!  Λίγη θα του πεφτε του Μαρκ;

Κοίτα... και μένα δεν με χαλάει ο Μαρκ.. Στο κάτω κάτω είναι και ωραίο τεκνάκι...

Στην περιπτωση αυτήν μπορώ να συνδυάσω το τερπνόν με τα του ωφελίμου...

Αν δειτε εναν τυπο με μπλουζες, παντελονι,παπουτσια & αξεσουαρ LINUX, με καποια cd, στα χερια του, ξερετε ποιος ειναι, ε?
(βρε λες να αλλαξει η τυχη μου??)

ippokratis]Γιατί τη Μόνικα και όχι την...Marlene!  Λίγη θα του πεφτε του Μαρκ;

χαχαχα κλασικη αντιδραση linux-ά χαχαχα ...μηπως γιατι η Μονικα ειναι οπως οι γνωστες εφαρμογες? (την ξερει ολος ο κοσμος και απο τα ΜΜΕ εχει περασει ως νουμερο 1 sex symbol)
 ...εγω την ιδεα την εριξα παντως
Marlene τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα σε βλεπω promotion staff του hamster (μα ποιος ειμαι τελικα? τι απιστευτες ιδεες παλι κατεβαζω?)

brave]

ippokratis]Γιατί τη Μόνικα και όχι την...Marlene!  Λίγη θα του πεφτε του Μαρκ;

χαχαχα κλασικη αντιδραση linux-ά χαχαχα ...μηπως γιατι η Μονικα ειναι οπως οι γνωστες εφαρμογες? (την ξερει ολος ο κοσμος και απο τα ΜΜΕ εχει περασει ως νουμερο 1 sex symbol)
 ...εγω την ιδεα την εριξα παντως
Marlene τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα σε βλεπω promotion staff του hamster (μα ποιος ειμαι τελικα? τι απιστευτες ιδεες παλι κατεβαζω?)

και θα γελάσει κάθε πικραμένος με την ασχετοσύνη που με δέρνει  στην συγκεκριμένη διανομή.. Αν πάρετε εμένα καήκατε..

Ρε σεις άσχετο τώρα..
Το γυναικείο φύλο δεν εκπροσωπείται επαρκώς εδώ μέσα.
Που είναι οι άλλες γυναίκες;;
Ή μήπως το λίνουξ είναι αντρική υπόθεση σαν την Aqua Velva???? χα χα χα μου άρεσε αυτό... !

Θα ανοίξω φόρουμ women linux..

marlene]
Ρε σεις άσχετο τώρα..
Το γυναικείο φύλο δεν εκπροσωπείται επαρκώς εδώ μέσα.
Που είναι οι άλλες γυναίκες;;
Ή μήπως το λίνουξ είναι αντρική υπόθεση σαν την Aqua Velva???? χα χα χα μου άρεσε αυτό... !

Θα ανοίξω φόρουμ women linux..

Ωχ!  Δεν βλέπω να έχει ιδιαίτερη επιτυχία...  Παίζει να είσαι και το μοναδικό μέλος!!!

πάντος καλο... τσάμπα υπέρηχος ahahahaahha :) οντος σαν να λείπουν females αλλα εντάξυ είμαστε δεν περίμενα πολλές ....λίγες ασχολούντε πολλυ και σοβαρά με pc πιο πολλύ άντρες ασχολούντε με το pc και έχουν το μυαλο να προγραμματίζουν έτσι νομίζω μπορεί να κάνω και λάθος αλλα ντάξι μορε :P

_UGC_PCMaster7] πιο πολλύ άντρες ασχολούντε με το pc και έχουν το μυαλο να προγραμματίζουν

ωπα!! γιατι εχω την εντυπωση οτι αυτο θα δωσει ευκαιρια για νεο "πολεμο των Ροουζ"?