Nαι, ερχονται!!!!

Constantinos | Δευ, 02/02/2009 - 22:01 | 2' | 12

Ειναι αληθεια, η συγκινηση ειναι μεγαλη. Το νεο Θαυμα ξαναχτυπα. Με το κωδικο ονομα: "Παραθυρα7":

Η τεχνολογια, που τα διακρινει, επιστρατευτηκε, ωστε να φτασουν παντου:

Με νεα τεχνολογια στα πληκτρα, ωστε να εχει μονο τα απαραιτητα πληκτρα, ωστε να μη μπερδευεται με ... περιττα:

Μια αναζητηση στον Γουγλη δειχνει πολλα για τις προτιμησεις των χρηστων, του νεου Μοναδικου λειτουργικου:

http://img379.imageshack.us/img379/3763/vistarebythiapb1.png

Μυνηματα θαυμασμου & δεους δεχεται ο Father ολων αυτων:

& φυσικα στο νεο Θαυμα, ολα τα καλουδια ειναι εδω... Ναι-ναι & αυτο το... υπερσυγχρονο θαυμα της registry ειναι & παλι εδω:

ΜΗ το χασετε, ε??????? Αν ολα πανε καλα, μολις μπουταρετε με το Νεο Θαυμα7, θα παρετε το μηνυμα:

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Billys]Παντα κοντα σας. Σας αγαπαμε. Σας σεβομαστε. Δοκιμαστε το Νεο Θαυμα7 & θα δειτε....

Εγκαταστηστε τα βρε κουτα!!!:

& φυσικα τιμη στους προ(το)γονους:

Με νεο ονομα, με νεες πατεντες, με νεο σημα:

Πολυ καλο ............... :D :D :D }:) }:) }:) :D :D :D :D :D :D
Πολυ γελιο με το θαυμα!!!!!!!!!
Αλλα στη photo στα υπογραμμησμενα τι ακβριβως λεει δεν μπορω να δω!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

=============================
Sabayon 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λεει οτι εκτος απο τα Vista Premium, οσοι προτιμησαν αυτο το προιον, συγχρονως ενδιαφερθηκανε & για τα Vista Bussines & για ρεβυθια!!
Δειτε τη σε μεγαλη

εδω

Χα χα χα χα χα :D :D :D .. ;Oχι τυχαία ρεβύθια. Ρεβύθια Φαρσάλων.. χα χα χα χα χα

καλησπέρα και από εμένα...
εγώ πάντως τα περιμένω ...
από ότι είδα ως τώρα (είδα εκείνη την beta έκδοση που ανέβασε η microsoft στο site της σε ένα pc γνωστού μου)
φαίνονται και πολύ σούπερ ουάου όπως λένε και οι σελέμπριτις...
τώρα για το αν θα είναι καλά , σταθερά , βράχος και τα συναφή αυτό δεν το ξέρω...
άλλωστε ποτέ δεν ισχυρίστηκα ότι έχω μαύρη ζώνη στα κομπιούτερ :P

Και προσοχή.. Ακόμα και τα antiviruses δίνουν πλέον προειδοποίηση όταν ο ie πάει να συνδεθεί στο ίντερνετ..

kde4 θυμίζουν τα 7, πάλι σκονάκι εκαναν

Να κι ένα boot των vista σε 10 sec -με πειραγμένο χρονόμετρο- http://www.youtube.com/watch?v=eEuUbBfRPoA

Παντως Μαριαλλενα, μια χαρα θεα εχει η αιθουσα επανω απο τα παραθυρα! :P
Φυσικα & θυμιζουν KDE & macos, αφου απο εκει (ξανα)αντιγραψανε, το θεμα ομως ειναι πως οτι, μα οτι & να κανουν παραμενουν τα γνωστα windows, με τον γνωστο πυρηνα ΝΤ & το μονο βεβαιο ειναι πως οσο περναει ο καιρος, τοσο & πιο μεγαλοι υπολογιστες θα χρειαζονται για να τα τρεξουν.

Nαι όντως Κωνσταντίνε. Αυτή η φωτογραφία θα έπρεπε να λέγεται " Το απέραντο γαλάζιο!".. :P :D

Τις μας φταίξανε βρε τα windows και τα κατηγορούμε-κατακρίνουμε???Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα