The successor of VISTA

binarybear | Τρί, 06/10/2008 - 22:24 | 1' | 28

H MS ετοιμάζει μια νέα εκδοση Windows καπου προς το 2010(καλά δεν παίρνω και όρκο,κρίνοντας απο την καθυστέρηση

στην έκδοση των VISTA) η οποία εκ πρώτης όψεως φαίνεται σαν ριψοκίνδυνο πειραματισμό(κατ εμέ)

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

βασικά μετά την πίκρα που έφαγαν από τα svista :sick: στοχεύουν σε ένα λειτουργικό το οποίο θα μπορεί ο χρήστης να το χειρίζεται με οθόνες αφής. κάτι σαν το photoplay δηλαδή.
αν θυμάστε την συνέντευξη του bill στον χατζηνικολάου δήλωσε, ότι το μέλλον είναι σε αυτήν την τεχνολογία και ότι η κόρη του από τώρα έχει τέτοιο pc στο σπίτι...

αν υποθέσουμε λοιπόν ότι ο κέρσορας, η κίνηση και η λειτουργία του ποντικιού θα μπορεί να αντικατασταθεί από το δάχτυλο του χρήστη τότε δεν νομίζω ότι θα υπάρχει άλλη καινοτομία στο εν λόγω λειτουργικό.

υγ. εγώ πάντως αν χρειαστεί ποτέ να δουλέψω σε τέτοιο σύστημα, σας υπόσχομαι ότι όλες οι κινήσεις από μέρος μου θα γίνονται με το μεσαίο δάχτυλο, και για φόντο θα έχω την μορφή του bill οποίος θα μαζεύει χόρτα έχοντας γυρισμένη την πλάτη...

}:) :P :jawdrop:

rizitis] εγώ πάντως αν χρειαστεί ποτέ να δουλέψω σε τέτοιο σύστημα, σας υπόσχομαι ότι όλες οι κινήσεις από μέρος μου θα γίνονται με το μεσαίο δάχτυλο, και για φόντο θα έχω την μορφή του bill οποίος θα μαζεύει χόρτα έχοντας γυρισμένη την πλάτη...

}:) :P :jawdrop:

Σωστό σε βρίσκω!!!

Έχω διαβάσει πάντως ότι τα νέα Windows θα βγουν όσο το δυνατόν συντομότερο, προκειμένου να ξεχαστεί το ρεζιλίκι των sVista και μάλλον θα ονομάζονται Windows 7.

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

να κάνω μια ερώτηση. πόσοι απο μας θα αφήσουν το ποντίκι για το δάκτυλο?? εδω δν αφήνουμε το keyboard για το ποντίκι.
αχχ αυτοσ ο billis.. του αρέσει να βγάζει service packs και kb. όταν η ms θα βγάλει τα windows 7 πάλι θα είναι παλια η τεχνολογία γιατι θα έχει βγει για linux η τεχνολογεια τησ εικονικης πραγματικοτητας (γυαλια κ ετσι). αλλα πάλι θα μας πουν κοιτάχτε κάνει και κολοτούμπα το παράθυρο όταν το ακουμπας για 5sec αλλα θέλει 10 gb ram χα0α0χ. :D

Καλά ας τα βγάλουν πρώτα και μετά το ξανα συζητάμε το θέμα. Ειλικρινά ούτε και με ενδιαφέρει αν θα έχει οθόνη αφής αν και αν καθίσετε να το φιλοσοφήσετε στοχεύει πάλι η ΜS με κάτι τέτοια να χώσει τον κόσμο να πατήσει άλλη μία τεράααστια αναβάθμιση.

Εκείνο που δεν έχουν καταλάβει όλες αυτές οι εταιρίες είναι το εξής. Ότι βαδίζουμε πρόσω ολοταχώς για μία μεγάλη οικονομική κρίση και ότι ο κόσμος πάει... τα χει κλάσει και δεν έχει λεφτά.
Δεν είναι τυχαίο που δεν περπάτησαν τα vista. Ένας λόγος είναι ότι η εταιρία έχει αποκτήσει ελεεινή φήμη με αυτά που έχει κάνει στο παρελθόν ( και η κακή φήμη είναι σαν την πανούκλα) αλλά ο κυριότερος λόγος είναι ότι ο κόσμος δεν έχει πλέον λεφτά για να τα χώνει για αναβάθμιση hardware ειδικά αν βολεύεται με τα xp, ( μιλάω για τους φανατικούς πατζουράδες τώρα), ή να την ψάχνει εναλλακτικά -που όσο πάει παίζει όλο και πιο πολύ αυτό.

Αν ήμουν στην θέση του Μπιλάρα δεν θα κουνιόμουν αυτή την εποχή. Αλλά από ότι φαίνεται είναι αρκετά αλαζόνας για να πιστεύει ότι τα πράγματα είναι όπως ήταν παλιότερα..

Περαστικά λοιπόν..

rizitis]βασικά μετά την πίκρα που έφαγαν από τα svista :sick: στοχεύουν σε ένα λειτουργικό το οποίο θα μπορεί ο χρήστης να το χειρίζεται με οθόνες αφής. κάτι σαν το photoplay δηλαδή.
αν θυμάστε την συνέντευξη του bill στον χατζηνικολάου δήλωσε, ότι το μέλλον είναι σε αυτήν την τεχνολογία και ότι η κόρη του από τώρα έχει τέτοιο pc στο σπίτι...
αν υποθέσουμε λοιπόν ότι ο κέρσορας, η κίνηση και η λειτουργία του ποντικιού θα μπορεί να αντικατασταθεί από το δάχτυλο του χρήστη τότε δεν νομίζω ότι θα υπάρχει άλλη καινοτομία στο εν λόγω λειτουργικό.
υγ. εγώ πάντως αν χρειαστεί ποτέ να δουλέψω σε τέτοιο σύστημα, σας υπόσχομαι ότι όλες οι κινήσεις από μέρος μου θα γίνονται με το μεσαίο δάχτυλο, και για φόντο θα έχω την μορφή του bill οποίος θα μαζεύει χόρτα έχοντας γυρισμένη την πλάτη...
}:) :P :jawdrop:

Άκρως χιουμοριστικό το post σου!!!:-)

Δυστυχώς δεν είναι τόσο ο Bill ποιά όσο ο νέος πρόεδρος της MS ο Steve Ballmer ο οποίος είναι πολύ χυδαιόφατσα!!
ο Bill μπροστά του μου μοιάζει αγαθός...
τα νέα Windows 7 θα πρέπει να είναι αρκετά ελαφριά και να έχει βγει αρκετή σαβούρα για να γίνουν πιο αποδεκτά αν και κάτι μου λέει πως αυτοί θα προσθέσουν ακόμα περισσότερη και θα γίνει η νέα χαβούζα... σε συνδυασμό με την βιασύνη τους για να βγει στην ώρα του το project (σίιιιιιγουρα) θα τα κάνουν θάλασσα!
anyway ο κόσμος του linux τώρα θα πρέπει να δράσει περισσότερο από ποτέ για να ανοίξει ο κόσμος τα μάτια του!

αν ο ελληνικος κοσμος του linux γραψει ελληνικες εμπορολογιστηκες εφαρμογες open source και να μπορουν με ενα Indirect μοντελο να αναπτυχθει τοτε σιγουρα θα πουμε οτι εχουμε θεσει και σε στις μικρομεσαιες.αρκει να ξερουν να κανουν ποιοτηκες υπηρεσιες σε συνδιασμο με το χαμηλο hardware και το μηδαμινο κοστοσ software τοτε παμε καλα

Ναι ρε φίλε herculesthemad τελικά αυτό είναι που λείπει απο την αγορά και την χώρα μας γενικά. Κάποιος να γράψει συμβατές με linux εφαρμογές για λογιστήρια κ.τ.λ. Τέτοια χρειαζόμαστε για να πάμε μπροστα σαν χώρα και στο επίπεδο της εξοικονόμησης πόρων για τεχνολογίες και στην καινοτομία και ανταγωνιστικότητα. Οχι κεντρα καινοτομίας m$ που το Ελληνικό δημόσιο θα τα έχει χρυσοπληρώσει και θα έχει δεσμευτεί ακόμα περισσότερο στο άρμα του Μπλιλλι. Βέβαιά για να είμαστε και πραγματιστές ίσως έβαλάν μυαλό και κλέψουν και τον τρόπο που δομέιται μια δινομή λίνουξ δηλαδή μικρότερο αρχικό σύστημα και πολλές πρόσθετες εφαρμογές (σίγουρα επί πλήρωμή) άλλα οψόμεν.

rizitis] στοχεύουν σε ένα λειτουργικό το οποίο θα μπορεί ο χρήστης να το χειρίζεται με οθόνες αφής. κάτι σαν το photoplay δηλαδή.
αν θυμάστε την συνέντευξη του bill στον χατζηνικολάου δήλωσε, ότι το μέλλον είναι σε αυτήν την τεχνολογία και ότι η κόρη του από τώρα έχει τέτοιο pc στο σπίτι...
αν υποθέσουμε λοιπόν ότι ο κέρσορας, η κίνηση και η λειτουργία του ποντικιού θα μπορεί να αντικατασταθεί από το δάχτυλο του χρήστη τότε δεν νομίζω ότι θα υπάρχει άλλη καινοτομία στο εν λόγω λειτουργικό.
υγ. εγώ πάντως αν χρειαστεί ποτέ να δουλέψω σε τέτοιο σύστημα, σας υπόσχομαι ότι όλες οι κινήσεις από μέρος μου θα γίνονται με το μεσαίο δάχτυλο, και για φόντο θα έχω την μορφή του bill οποίος θα μαζεύει χόρτα έχοντας γυρισμένη την πλάτη...
}:) :P :jawdrop:

Μήπως θέλουν να κάνουν κατι τέτοιο ?? Ας κοπιάρουν την ιδέα απο δώ :  http://youtube.com/watch?v=dQkSObRtw0o

NAI,
EINAΙ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟΙΣΤΟΡΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!
RESPECT, Η MICROSOFT ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΕΙ, ΤΟ ΝΕΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΥΨΗΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ,
και καλα θα κανουμε να αρχισουμε να σκεφτομαστε σοβαρα την μετακομιση σε αυτο και δεν κανω καθολου πλακα, μια και για
την πληρη εκμεταλευση του νεου τρισδιαστατου υπερεργαλειου microsoft paint, και του υψηλης ποιοτητας ναρκαλιευτη με 3d γραφικα θα πρεπει καποιος να σκεφτει πως για τη μεταβαση στο νεο λειτουργικο θα πρεπει να σκεφτει και τη μετακομιση σε αρκετα μεγαλυτερο σπιτι (οι αποθηκες του Σκλαβενιτη θεωρουνται ικανοποιητικος χωρος στεγασης ενος μηχανηματος για τυπικες εφαρμογες γραφειου)

μια αποψη για το πως η microsoft αλλαζει ενα τυπικο σαλονι

ΠΡΙΝ

Χρηση για χωρο αχαρων επιπλων χωρις να εχουν δηλωθει στη registry των windows... Aχρηστα πραγματα που δε θελουν ουτε καν defragment, η εστω ενα antispyware

ΜΕΤΑ

Χωρος αποθηκευσης της RAM ωστε να μπορει να τρεξει το λειτουργικο χωρις να κολλαει... Με το διπλασιο χωρο μαλιστα απο αυτο που δειχνει η φωτο

μπορει να τρεξει και το λειτουργικο, και τα antispy, antitroyan, antivirus anti-etc, και να παιζει ο χρηστης ταυτοχρονα και το υψηλης ποιοτητας γραφικων παιχνιδι

της microsoft που λεγεται "πασιετζα"

ΚΟΥΖΙΝΑ

ΠΡΙΝ

Σωρος απο ;αχρηστα αντικειμενα που το antivirus αναγνωρισε ως κακοβουλα γι αυτο τα βαλαμε σε καραντινα


ΜΕΤΑ

Με αυτη την καρτα γραφικων μπορειτε να εχετε τα special αερο-εφε υψηλης αναλυσης

Βαζοντας 2 απο αυτες εκτος απο λειτουργικο μπορειτε να εχετε και παιχνιδια

ΜΠΑΝΙΟ

ΠΡΙΝ

αχρηστα αντικειμενα που θυμιζουν αρχαια υδροψυξη (οι νεοι υπολογιστες προκειμενου να μην κολλανε απο τα γραφικα του λειτουργικου χρησιμοποιουν ψυξη κατω απο το απολυτο μηδεν με ψυκτικα αντιυλης. Αν θελετε και κανα παιχνιδι χρησιμος ειναι κι ενας πυρινικος αντιδραστηρας, αλλα για πιο extreme overclocking καλο θα ειναι να μετακομισετε διπλα σε μια σουπερνοβα )

ΜΕΤΑ

μπορει τα παραπανω να φανταζουν υπερβολικα σε καποιον τεχνοφοβικο ομως το αποτελεσμα ειναι κατι παραπανω

απο ικανοποιητικο

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

Χα,χα,χα,χα!!! Θεϊκόοοοο!!!!! :D :D :D :D :D :D

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

Καλά brave,αυτό ήταν τέλειο :D :D :D :D :D :D :D :D (Μιλάμε για πολύ γέλιο!!!)
Σοβαρά τώρα.
Μετά απο αυτές της εξελίξεις το linux είναι καταδικασμένο. Πώς θα αντιμετωπίσουμε την κβαντική πασιέντζα της ΜS? ;)

Υ.Γ   Τώρα πρόσεξα τη βλακεία μου με το link για το λειτουργικό

http://news.bbc.co.uk/2/hi/technology/7422924.stm

Xα χα χα χα έλιωσα... θα μου ρθει στούφος από τα γέλια... χα χα χα χα χα

Παιδιά πέρα από την πλάκα, ακόμη περισσότερη πλάκα.

Φανταστείτε τον εαυτό σας στο γραφείο μπροστά απο την 22" οθόνη να κουνάτε τα χέρια σαν μαέστρος. Και μόνο που το σκέφτηκα κουράστηκα.

Οψόμεθα

Πολύ καλό brave.CORTEXlinux64, μου έφυγε το σαγώνι με το βιντεάκι :jawdrop: .
Cerca, trova

Δε μπορω να καταλαβω, γιατι γινεται τετοιο χαβαλο, οταν μιλαμε για τα νεα(???) ΟS της ΜS. :P
Τωρα χωρια τη πλακα, στη δουλεια εχουμε καποιους χρηστες(???), που με εκπληξη & φρικη, διαπιστωσα προσφατα, οτι τον ελευθερο χρονο τους στο pc, τον αφιερωνουν στη πασιετζα!!!!!
Μαλιστα με...χαρα ενας εξ' αυτων ανακαλυψε & την αλλη πασιετζα, οπου βαζει ανα 2-3 τα φυλλα.
Φυσικα αυτοι ειναι & οι τυποι, που υπηρξε η αιτια καποτε να τα παιξει σχεδον ολο το δικτυο & απο τα πολυυυ καιρο μολυσμενα pc τους.
«Αυτοι ειναι οι τυποι, που δε μπορουν να καταλαβουν, οτι το πληκτρολογιο, δεν ειναι μονο για να γραφεις, κανενα εγγραφο, που το mouse, εχει γινει προεκταση του χεριου τους.
Αυτοι ειναι οι τυποι, που χωρις να εχουν τη παραμικρη ιδεα, θα ανοιξουν τα torents, να κατεβασουν καμια ταινια & θα κατεβασουν μαζι & τη Σκυλα & τη Χαρυβδη απο ενα σωρο αλλα πραγματα.
Αυτοι ειναι οι τυποι, που θα παρουν χαμπαρι οτι κατι συμβαινει στο pc τους, μονο οταν αυτο δεν ανοιγει πλεον.
Ειλικρινα, μολις πριν λιγες μερες καταλαβα γιατι καποιοι ανθρωποι δε θα προχωρησουν ποτε ενα βημα παραπερα, με τα λειτουργικα της MS!!!
To θεμα ειναι οτι αυτοι υπαρχουν, θα συνεχισουν να υπαρχουν & σε αυτους θα απευθυνονται τα οποια αυριανα Billoλειτουργικα!!!!
Καπου εκτος απο πλακα ειναι & αξιολυπητο, φυσικα.....
Προσωπικα με αφηνει αδιαφορο το γεγονος, ακομα & αν καταφερει η MS & βγαλει αλλα 100 λειτουργικα....
Αυτο που εχει σημασια ειναι να συνεχισει το Linux, να ειναι στην αιχμη της τεχνολογιας, της ασφαλειας, μα & να ανπτυχθουν πολλυ πιο εξιδεικευμενες εφαρμογες, που λενε & τα παιδια παραπανω...
& γι' αυτο φυσικα χρειαζεται η συνεισφορα ολων μας

να τα μας...:P

"Ξεχάστε τα πληκτρολόγια, έρχονται οι οθόνες αφής...
...ο κ. Γκέιτς επιδεικνύει το Surface, έναν υπολογιστή που μοιάζει με τραπέζι."

(τραπέζι κτλ)...ξεκίνησαν να μας επιπλώνουν τα σπίτια!
εγώ χρειάζομαι ένα ηλικιακό θερμοσίφωνα στην παρούσα φάση, αν συνδέετε και με το internet δεν θα με χάλαγε πάντως!

http://www.satfreaks.net/forum/showthread.php?t=7594

Rizitis> εισαι σιγουρος πως θες ηλιακο που:

.οταν ειναι φρεσκοαγορασμενος θα ζεσταινει το νερο κανονικα, αν προσπαθησεις να του7 βαλεις νερο μιας αλλης εταιριας θα σε ρωταει ομως αν θες να κανεις μια τοσο επικινδυνη ενεργεια μια και το νερο δεν εχει πιστοποιητικα.
.Μολις περασει η πρωτη βδομαδα θα ανακαλυψεις οτι το νερο που ζεσταινοταν στους 60 βαθμους τωρα παει και δεν παει στους 40, οποτε πρεπει να κανεις defragment τα σωληνακια, και θα πρεπει να το κανεις καθε βδομαδα αυτο.
.Επειτα απο αγνωστο χρονικο διαστημα θα κατσεις κατω απο τη βρυση σου να απολαυσεις το μπανακι σου, κι αντι να βγει νερο θα βγει ....ΝΤΙΖΕΛ! Αυτο ειναι φυσιολογικο γιατι ξεχασες να ταισεις τον ηλιακο με αντιβιωτικα. Θα πας να παρεις ενα τετοιο, το οποιο ομως καλυπτει το 20-30% της επιφανειας του πανελ με αποτελεσμα να πεσει λιγακι η αποδωση του ηλιακου σου, ομως πλεον ξερεις πως αυτο που θα βγαινει ειναι πλεον ζεστο καθαρο νερακι.
.Αμ δε... ζεστο ειπαμε οχι ο ατμος των 200 βαθμων που σε τσουρουφλησε την επομενη... Ρε Καραμητρο... ειπαμε να πας καθε πρωι να ενημερωνεις το αντιβιωτικο, να του λες ιστοριουλες, να του εξομολογεισαι τον ερωτα σου κτλ κτλ.
.Μετα απο καιρο ανακαλυπτεις πως κι ο γειτονας εχει τζαμπα νερο απο τον ηλιακο σου οποτε αναγκαζεσαι να βαλεις ενα ηλεκτροφορο συρματοπλεγμα γυρω του, κατι που επισκιαζει το πανελ ακομη 10%
.Δεν ειχες ανησυχισει μεχρι τωρα για τα μαυρακια που τρεχαν μαζι με το νερο γιατι νομιζες πως ειναι σκονη, ομως απο τοτε που δεχεσαι χιλιαδες διαφημιστικα για φαρμακα που μεγαλωνουν το πεος ενω ο γειτονας δεν τα λαμβανει καταλαβαινεις πως τα μαυρακια ειναι μικροκαμερες τυπου spyware. Θες κι ενα antispyware να τα μαζευει το οποιο θα επισκιασει το πανελ μονο κατα 10% ακομη.
.τεσπα, μετα απο χιλια δυο τετοια κουλα θα καταλαβεις μετα απο καιρο οτι για να κανεις ενα μπανιο 15 λεπτων ασχολεισαι με τον ηλιακο σου 6 ωρες την ημερα κτλ κτλ κτλ....

εισαι σιγουρος πως θες ηλιακο απ τη microsoft?

εισαι σιγουρος πως θες ηλιακο απ τη microsoft?

Και πως θα παίζει πασιέτζα στο μπάνιο του?
Επίσης θα μπορείς να χειρίζεσαι και το τζακούζι, αν εγκαταστήσεις τη νέα σειρά τζακούζι που υποστηρίζουν DirectBath 11.1c που θα είναι και plug-n-play. Οι τωρινή σειρά είναι ασύμβατη καθώς έχεις συχνά blue-screen-of-death με αποτέλεσμα να τσουρουφλίζεις το κορμάκι σου

brave]Rizitis> εισαι σιγουρος πως θες ηλιακο που:

.οταν ειναι φρεσκοαγορασμενος θα ζεσταινει το νερο κανονικα, αν προσπαθησεις να του7 βαλεις νερο μιας αλλης εταιριας θα σε ρωταει ομως αν θες να κανεις μια τοσο επικινδυνη ενεργεια μια και το νερο δεν εχει πιστοποιητικα.
.Μολις περασει η πρωτη βδομαδα θα ανακαλυψεις οτι το νερο που ζεσταινοταν στους 60 βαθμους τωρα παει και δεν παει στους 40, οποτε πρεπει να κανεις defragment τα σωληνακια, και θα πρεπει να το κανεις καθε βδομαδα αυτο.
.Επειτα απο αγνωστο χρονικο διαστημα θα κατσεις κατω απο τη βρυση σου να απολαυσεις το μπανακι σου, κι αντι να βγει νερο θα βγει ....ΝΤΙΖΕΛ! Αυτο ειναι φυσιολογικο γιατι ξεχασες να ταισεις τον ηλιακο με αντιβιωτικα. Θα πας να παρεις ενα τετοιο, το οποιο ομως καλυπτει το 20-30% της επιφανειας του πανελ με αποτελεσμα να πεσει λιγακι η αποδωση του ηλιακου σου, ομως πλεον ξερεις πως αυτο που θα βγαινει ειναι πλεον ζεστο καθαρο νερακι.
.Αμ δε... ζεστο ειπαμε οχι ο ατμος των 200 βαθμων που σε τσουρουφλησε την επομενη... Ρε Καραμητρο... ειπαμε να πας καθε πρωι να ενημερωνεις το αντιβιωτικο, να του λες ιστοριουλες, να του εξομολογεισαι τον ερωτα σου κτλ κτλ.
.Μετα απο καιρο ανακαλυπτεις πως κι ο γειτονας εχει τζαμπα νερο απο τον ηλιακο σου οποτε αναγκαζεσαι να βαλεις ενα ηλεκτροφορο συρματοπλεγμα γυρω του, κατι που επισκιαζει το πανελ ακομη 10%
.Δεν ειχες ανησυχισει μεχρι τωρα για τα μαυρακια που τρεχαν μαζι με το νερο γιατι νομιζες πως ειναι σκονη, ομως απο τοτε που δεχεσαι χιλιαδες διαφημιστικα για φαρμακα που μεγαλωνουν το πεος ενω ο γειτονας δεν τα λαμβανει καταλαβαινεις πως τα μαυρακια ειναι μικροκαμερες τυπου spyware. Θες κι ενα antispyware να τα μαζευει το οποιο θα επισκιασει το πανελ μονο κατα 10% ακομη.
.τεσπα, μετα απο χιλια δυο τετοια κουλα θα καταλαβεις μετα απο καιρο οτι για να κανεις ενα μπανιο 15 λεπτων ασχολεισαι με τον ηλιακο σου 6 ωρες την ημερα κτλ κτλ κτλ....

εισαι σιγουρος πως θες ηλιακο απ τη microsoft?

Δεν το πιστεύωωωωω!!!  Τέλειοοο!!! :) :)

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

χιχι ναι οταν γραφω σχολια για τα δυσ-λειτουργικα της μικρομαλακης με ποιανει φοβερη εμπνευση

χιχι ναι οταν γραφω σχολια για τα δυσ-λειτουργικα της μικρομαλακης με ποιανει φοβερη εμπνευση

συνέχισε έτσι, έγραψες πάλι!!!!

marlene]Παθώς και μαθώς προφανώς ο καημένος ο brave... :D ;)

χμμμ ετσι κι ετσι...

σε windows περιβαλλον ειμαι αυτο που λενε power user ενω σε linux ειμαι σχετικα πιο κατω, ομως επαιμβαινω σε πολυ περισσοτερα πραγματα, εχω πολυ καλυτερο ελεγχο, και συνηθως ξερω απολυτως τι κανω και που επεμβαινω με αυτο που κανω λογο της πληρους διαφανειας που εχει σα λειτουργικο σε αντιθε3ση με τις αηδιες της μικρομαλακης.

Δε νομιζω να υπαρχει ανθρωπος που να σκαλιζει πραγματικα το pc του και να μην ηθελε format στα winholes μετα απο κανα τετραμηνο, και ουτε φανταζομαι μπορει ενα τετοιο πραμα να λειτουργει 24/7 (και μονο που θα κανει μονο του reboot λογο αυτοματων ενημερωσεων αρκει)

απο κει και περα