Απατάς τον άνδρα σου? Μπράβο κέρδισες

slackware | Τρί, 05/13/2008 - 12:47 | 1' | 12

Στο βιντεο που ακολουθεί θα δείτε μέρος του παιχνιδιού "Moment of truth" το πιο δημοφιλες show στην Αμερική,...

αλλά καλύτερα να το δείτε. Προσοχή στις ερωτησεις που θα κανει ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=FzZWqYWhdQw

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

LOL,τα σπάει.....Πάρε τηλέφωνο τον κερατά.....Και έχασε και τίποτα δεν πήρε και διέλυσε και έναν γάμο.Αυτά είναι.Ντάξει ήταν και άσχημη,χαλάλι.

Αλλά ο άντρας της έχει γέλιο,έμεινε παγωτό όταν απάντησε ότι πήγε με τον άλλο.Έπρεπε να μπει μια ταμπελίτσα από πάνω του,σαν τα καρτουν "Είμαι μ@l@$%@k@$".

Στο τέλος μου άρεσε που την έκανε συμπαράσταση επειδή έχασε,τι να πεις ρε γμτ.

Κατεβάστε το Happy Linux

Πότε θα'ρθει το show στην Ελλάδα ??
Έχει να πέσει πολύ γέλιο
:-) :-) :-)

Ωραιο το video, αλλά πιστεύω ότι ήταν στημένο το show... Μονο και μόνο από την αντίδραση του άντρα της, αληθινού ή όχι, το καταλαβαίνεις...

mitsaras77 δεν νομίζω να είναι στημένο, μια που αν δεις θα βρεις και αλλα παρόμοια video απο το ιδιο παιχνιδι.
και ο ανδρας της τι να κανει? να την αρχισει στις σφαλιάρες επιτόπου?

[oprime@dexter]$uname -r|awk '{print $1}'

Εντάξει, χαστούκια ίσως όχι, αλλά θα μπορούσε να είχε αντιδράσει κάπως διαφορετικά... Ξέρω γω, εγώ π.χ θα είχα φύγει επιτόπου. Πολύ ήρεμα το πήρε το πράγμα και με το χαμόγελο στο στόμα. Εκτός αν τα ήξερε όλα και ήθελε απλώς να κάτσει να δει πως εκτίθεται αρνητικά η γυναίκα του. 'Ενα είδος εκδίκησης, θα μπορούσα να πω, που το σκέφτεται κανείς μόνο αν έχει καθαρό μυαλό...

Καθαρό μυαλό να μαθαίνει όλος ο κόσμος ότι είναι cornutto και αυτός να χαμογελά σαν ηλίθιος; :D :D

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

ippokratis]Καθαρό μυαλό να μαθαίνει όλος ο κόσμος ότι είναι cornutto και αυτός να χαμογελά σαν ηλίθιος;

Αν παρατήρησες τα σχόλια στη σελίδα του youtube, όλα ήταν για τη γυναίκα και μάλιστα με όχι και τόσο γοητευτικούς χαρακτηρισμούς ;) Βέβαια, κανένας δεν αμφισβητεί ότι αυτός είναι cornutto, αλλά μάλλον έχει περάσει σε δεύτερη μοίρα αυτό...

Μάλλον σκέφτηκαν και οι δύο ότι ο γάμος τους είναι που είναι διαλυμένος, τουλάχιστον να κερδίσουν κάτι.

Δηλαδή αν η τύπισσα κέρδιζε τα λεφτά θα ήταν όλα μέλι-γάλα; Χμμ, απ' ό,τι τους έκοψα, μάλλον! :jawdrop: :D :D :D

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

Όχι βέβαια, σε καμία περίπτωση. Αλλιώς όμως χωρίζεις έχοντας βάλει κάτι στην τσέπη και
αλλιώς ...you know. Αυτοί όμως τα κάνανε sk@t@. Ας πρόσεχαν.

Ο ανδρας της δεν ήξερε τιποτα. Τα παντα τα ήξερε η φίλη της,

[oprime@dexter]$uname -r|awk '{print $1}'

http://s2.battleknight.gr/index.php?loc=hire&ref=Mzc2MTE=

Αντι να σχολιάζουμε το αν εκείνη απατούσε τον άντρα της ( σιγά τα ωά δηλαδή) θα έπρεπε να παρακολουθήσουμε από ένα σημείο και μετά το βίντεο όπου η τύπισσα βλέποντας ότι πλέον όσο αφορά την σχέση της έχει καεί, συνεχίζει στεγνά για τα χρήματα.
Το πρόβλημα σε αυτούς τους ανθρώπους ( για τους Αμερικάνους αναφέρομαι αλλά δεν θα ήθελα να πάρει η μπάλα και τους πάντες .. τέλος πάντων για την πλειοψηφία τους ) είναι ότι η επιτυχία, η ευτυχία, η καλή ζωή .. τα πάντα εξαρτώνται από τα χρήματα. Έχεις money είσαι αρχηγός .. και έτσι δεν τους ενδιαφέρει κάτι παραπάνω από αυτό.

Αυτή η στάση δεν είναι στάση που αφορά την συγκεκριμένη τύπισσα, αλλά θα έλεγα ( από εμπειρία που έχω με συγγενείς στην Αμερική), ότι είναι η κοσμοθεωρία τους.