Χρόνια μου πολλά! :)

Ανώνυμος (χωρίς επαλήθευση) | Σάβ, 04/19/2008 - 18:21 | 1' | 29

Αντε σε πέντε χρόνια, ενηλικιώνομαι :P

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

http://www.youtube.com/watch?v=k4SLSlSmW74

:) Χρόνια πολλά!

====

the hamster's is out there

http://hamster.tuxhost.gr/

Με μια (μικρή) καθυστέρηση:

Χρόόόόνια Πολλάααααα...!!
...μουουουουουτστστστς
:-) :-) :-)

αν και λιγο ετεροχρονισμενα, πολλες ευχες κι απο μενα

---

always look on the Tux side of life

Aααα .......... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΗ!!! :)

(γαμάτη η τούρτα.. ! Πες που την έφτιαξες αμέσως γιατί θέλω και εγώ! )

Ωραία φώτο, rizitis. Να σου ζήσει.

Ευχαριστώ σας όλους!

Για την τούρτα, τα περισσότερα ζαχαροπλαστεία, όπως έμαθα, δέχονται εικόνες και τις τυπώνουν με ειδική τεχνική σε ζαχαρωτό που τρώγεται επίσης...

--Hey you!
don't help them to burry the light
don't give in without a fight.

Χα, χα, τρομερή! Χρόνια Πολλά Δημήτρη!

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

Χεχε η τούρτα είναι παλιά αλλά ενιγούει - το ξέθαψες και δεν θα ανοίξουμε νέο thread χεχεχε

 

Χρόνια μας πολλά δημήτρη (emcpn), δημήτρη (alfisti) και γενικά σε όλους τους Δημήτρηδες και τις Δημητρούλες του linuxinsider.gr

 

 

 

 

 

Χρόνια πολλά κι από μένα, εύχομαι υγεία - ευτυχία - και μπόλικο λίνουξ (user-made τρίπτυχο...).

Α και σας ευχαριστούμε για την αμέριστη βοήθεια- συμπαράσταση - καθοδήγηση που έχετε δώσει σε εμένα και σε πολλούς άλλους νέους στον κόσμο του λίνουξ (κι άλλο τρίπτυχο...)

************************

www.postokano.gr

χρόνια πολλά σε όλους :)

καί ... περισσότερα στον αρχηγό, γιατί θα λέω πάντα πως χωρίς αυτόν, ΙΣΩΣ να μην ήμουν εδώ καί τώρα αντί να χαίρομαι με την νέα έκδοση τού ... , να χαιρόμουνα γιά τα 7άρια (γκλούπς!!)

 

====

the hamster's is out there

http://alfistigr.blogspot.com/

Χρόνια πολλά στους Δημήτριδες και Δήμητρες και συμπληρώνοντας πιο πάνω όχι μόνο στην ψυχάρα του φόρουμ τον Dimitri αλλά και ίσως στον πιο παθιασμένο 45αρη του φόρουμ τον Αλφι. Να σας χαιρόμαστε λοιπόν.

 

Χρόνια πολλά dimitris!!Πολύχρονος!

 

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!

-    -    -   - L I N U X -   -   -   -   -   -   -   -

 

Χρόνια πολλά κι από εμένα σε όλους τους Δημήτρηδες του forum και την άλλη φορά να φάμε και το γλυκό ....

Χρονια πολλα dimitris ,οπως επισης χρονια πολλα σε ολους τους Δημητρηδες και ολες τις Δημητρουλες....Ο Μεγαλος Πιγκουινος να σας εχει καλα...

Εκ μέρους των Δημήτρηδων του linuxinsider.gr, ευχαριστούμε ρε παιδιά για τις όμορφες ευχές...

Εγώ, για ευχαριστώ, θέλω να σας αφιερώσω το άσμα  "Alone Again Or", των Love, το σόλο που ακούγεται περίπου από τα 1:32 λεπτά στην αυθεντική εκτέλεση και φυσικά τη δεύτερη στροφή:

Yeah, I heard a funny thing
Somebody said to me
You know that I could be in love with almost everyone
I think that people are
The greatest fun
And I will be alone again tonight my dear

Και για να μαθαίνουν όσοι δεν το ξέρουν, να μια (πολύ) μεταγενέστερη live εκδοχή του τραγουδιού - εδώ το σόλο που σας αφιερώνω είναι περίπου στα 2 λεπτά...:

χρονια πολλα και απο μενα!

 

 

 

 

"να απελευθερωσουμε την καθημερινη ζωη,απο την αθλιοτητα αυτης της κοινωνιας."