Boh8eia

Ανώνυμος (χωρίς επαλήθευση) | Κυρ, 01/13/2008 - 23:26 | 1' | 8

ΛΟΙΠΩΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΙΑ ΚΑΝΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΝΗΜΗ RAM ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ Μ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΝ ΑΝΟΙΓΕ ΛΟΓΟΥ ΣΦΑΛΜΑΤΟΣ ΤΑ WINDOWS..ΕΚΑΝΑ FORMAT(ΕΣΩΣΑ ΟΛΑ Μ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΜΕ UBUNTU LIVE CD) ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΜΟΝΟ Τ(ΣΤΑ WINDOWS ΠΑΝΤΑ Η ΚΑΤΑΤΜΗΣΗ Τ LINUX ΣΒΗΣΤΗΚΕ ΚΑΤΑ ΤΟ FORMAT).ΤΟ ΨΑΞΑ ΓΙΑ ΙΟΥΣ Κ ΔΝ ΕΧΕΙ ΤΠΤ..ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ FIREWALL Κ ΔΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΠΤ..ΤΟ ΨΑΞΑ ΜΕ AVAST, SPYBOT SEARCH&DESTROY K ADWARE..XPHΣΙΜΟΠΟΩ TO SAGEM FAST 8OO..ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ;;;

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

ΚΟΙΤΑ ΕΚΑΝΑ FORMAT OλΟ ΤΟΝ ΔΙΣΚΟ(ΔΝ ΕΧΩ LINUX ΠΛΕΟΝ) Κ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Μ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΟ PC ΜΟΝΟ Τ..

sorry αλλα με win εχω να ασχοληθω κοντα ενα χρονο. Παντως το συγκεκριμενο προβλημα το εχω ξανακουσει ουκ ολιγες φορες.

Αφου ετσι η αλλοιως ερχεσαι απο format, γιατι δεν κανεις αλλο ενα μπας και διορθωθει?

  Μπορεί και το φορμάτ να το έκανες  τσάμπα μιας και η μνήμη ram που έβαλες την προηγούμενη μέρα μπορεί να μην ήταν συμβατή με το πισι και να έχασες και το linux .Οπότε σιγουρέψου για την μνημούλα και μετά βάλτην στο πισι.Αν έχεις ακόμη και τις παλιές κάνε δοκιμή με αυτές.

ΚΟΙΤΑ Η ΜΝΗΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ HERTZ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ..ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΑΝΟΙΓΕ Η ΔΝ ΘΑ ΑΝΟΙΓΕ ΚΑΘΟΛΟΥ??ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ (256 mb)K ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ (1024 MB) ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΡΟΝΙΣΤΟΥΝ ΜΑΖΙ..ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ..ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ RAM ΘΑ ΑΝΟΙΓΕ Η ΟΧΙ ΤΟ PC?? ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ..ΣΗΜΕΙΩΣΗ: ΔΝ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ RESTART K ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΩ ΨΑΞΕΙ ΓΙΑ ΙΟΥΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟ...

κοίτα εάν είχε πρόβλημα η ram το πιο λογικό είναι να ανοίξει το μηχάνημα και όταν άνοιγε να άκουγες ήχο από το ηχειάκι που έχει πάνω το pc σου τώρα εάν έβαλες πάνω και την παλιά και την καινούργια και σε περιπτώσει που δεν υποστήριζε την καινούργια θα λειτουργούσε με την παλιά σου ram.

δεν βλεπεις λιγο το startup γιατι μπορει να φορτωνει κανενα μπατσακι
π.χ. με shutdown -r -t 50
η κανενα .exe και να τα παιζουν τα xp.

softexia.com βρες το tuneup και ξαξε λιγο το pc.

TO STARTUP ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ Π ΨΑΞΑ..Κ ΜΕ ΕΝΑΝ STARTUP ΜΑΝΑGER ΑΛΛΑ Κ ΜΑΝUAL ΑΠΟ ΤΗΝ REGISTRY..ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ Κ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ STARTUP K ΠΑΛΙ ΤΠΤ..ΙΟ ΔΝ ΕΧΕΙ..ΑΡΑ ΤΟ PC ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΠΑΛΙ ΤΑ LINUX ΕΙΔΑΛΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΧΩΜΑΤΕΡΗ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ Τ...