Θαυμαστικο μεσα σε κιτρινο τριγωνακι.Πως διορθωνεται?

stergios | Κυρ, 09/06/2009 - 10:22 | 1' | 5
Φόρουμ
Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Η σύνδεσή σου με το ιντερνετ δουλεύει σίγουρα? Ποιά έκδοση εχεις, αλλού βλέπω jaunty κι αλλού gutsy. Μήπως έχεις μπλέξει τα αποθετήρια?

************************

www.postokano.gr

Λοιπον ειχα το 7.10 και μετα το εκανα αναβαθμιση σε 8.04 και στην συνεχεια 8.10 εχει λοιπον αυτο το προβληματακι.

& πως στα βγαζει ολα τ' αποθετηρια??

Για δες οταν κανεις ενα update, σου βγαζει ενα μικρο εικονιδιο στη μπαρα & σου λεει ποιο ειναι το προβλημα. Δες αυτο καλυτερα & πες μας.

Εχεις μηπως βαλει τον Chrome & Chromium browsers της Google?

 

Π.Σ.Π.Α

 

 

Φιλε Κων/νε  οχι δεν εχω βαλει τον chrome ουτε κατι τετοιο ,το συστημα μου ειναι με ubuntu αποκλειστικα σε gnome και με τον firefox σαν browser,τωρα τι πηγε στραβα και μου βγαζει αυο το τριγωνακι και αρνειτε να μου κατεβασει τις διορθωσεις δεν ξερω ,τελος παντον δεν εχω κανενα αλλο προβλημα, το συστημα μου δουλευει τελεια ισοσ καλυτερα απο οσο θα επρεπε μιας και το μηχανημα μου ειναι αρχαιο τωρα ποια ,αλλα να ειναι το μικροβιο καταλαβενετε τωρα εχει ενα προβληματακι και θελω να το λυσω ,θα συνεχισω να προσπαθω και θα δουμε.

Ευχαριστω παντος ετσι και αλλιος.

Γεια σου φιλε μου και απο εμενα......

Δωκιμασε κατι, Πηγαινε : menu - Συστημα - Διαχιρηση συστηματος - Πηγες λογισμικου

Και δωκιμασε πρωτα και αλλαξε Ληψη απο... δωκιμασε με καποιο αλλο Διακομηστη, π.χ. ubuntu.otenet.gr

Αν εχεις παλι το ιδιο προβλημα δωκιμασε στην κατηγορια Λογισμικο Τριτων - και ξετικαρε ολα τα κουτακια

εκτος απο τα 2 πρωτα, δηλδη τα archive.canonical !!

Μετα δωκιμασε να κανεις ενα update ξανα, και πες μας το αποτελεσμα!!