e syntagografisi

vriareos | Δευ, 04/09/2012 - 13:01 | 1' | 8

Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Apache/1.9.0 (Windows) Server at www.e-syntagografisi.gr Port 443

τα σχολια περριτα..................................

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

   Μη  μου  πεις  ότι  κάνεις  ηλεκτρονική  συνταγογράφηση  με  LINUX , γιατί ΔΕΝ  θα  το  πιστέψω !  !  !
Μπορείς  &  με  Linux  να  μπείς  στο  σύστημα συνταγογράφησης ? ! 

ναι,ειναι web interface ,στην αρχη χρειαζοταν εφαρμογη -ενας client --που ετρεχε φυσικα μονο σε win...τωρα οχι

   Λές  να  προχωρήσει  το  ''μέτρο''  &  σε  επίπεδο  αγροτικού  ιατρείου ? ?   Στην  Στεμνίτσα  ή  στη  Βυτίνα  Αρκαδίας  φερ' ειπείν ? ? !  Θα  ανεβαίνω  πάνω  στο  βουνό  παρέα  με  το  ...λάπτοπ  ?!

χρειαζεται μονο ,ενας browser,διαδικτυο,και φυσικα user name,psw,και εκτυπωτης

    α  ,  ωραία ,  θα  κουβαλάμε  &  τον ..εκτυπωτή  σε  ξεχωριστό  βαλιτσάκι ,  από  χωριό  σε  χωριό. Περίφημα.
  &  όλα  αυτά  με  την  προ_υπόθεση  πως  θα  υπάρχει  σήμα  &  το  σύστημα  δεν  θα  σε  βγάζει  εκτός. Να  δούμε  ποιός  θα  πηγαίνει  σε  λίγο στα  χωριά.

zenwalk05]   Λές  να  προχωρήσει  το  ''μέτρο''  &  σε  επίπεδο  αγροτικού  ιατρείου ? ?   Στην  Στεμνίτσα  ή  στη  Βυτίνα  Αρκαδίας  φερ' ειπείν ? ? !  Θα  ανεβαίνω  πάνω  στο  βουνό  παρέα  με  το  ...λάπτοπ  ?!

Μια ερώτηση, θα πας σε ένα τόσο όμορφο μέρος όπως η Βυτίνα για να είσαι με το λάπτοπ αγκαλιά; :)

    Τον  ..κακόμοιρο  τον  αγροτικό  γιατρό  έχω  υπ ' όψιν ,  που θα  ανεβαίνει  στα  χωριά  με  το  ..λάπτοπ  υπό  μάλης. &  τον  εκτυπωτή ! !
    Όσο  για  τη  Βυτίνα , δεν  έχω  πάει  ποτέ  , αλλά  έχω  κατεβάσει πάμπολλες  φωτό  από  το  νέτ , από  διάφορες  εποχές  της. Πραγματικά ,  ωραιότατο  μέρος  για  να  περάσεις  ένα  χρόνο  εκεί !  Το  χιονοδρομικό ,  η  κεντρική  πλατεία με  τον  Αγιο  Τρύφωνα  κτλ ,  τα  καφενεία. Σίγουρα  δεν  θα  πλήξει  κανείς  εκεί !  Είσαι  από  τα  γύρω  μέρη ,  Δημήτρη ?

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 9-05-2012.....ως γνωστον  απο 8/5/12 το συστημα εκλεισε λογω ανεπαρκους υποστηριξης απο τον αναδοχο συμφωνα με την ΗΔΙΚΑ....απο τη στιγμη που εκλεισε και μετα φυσικα δεν μπορεις να συνδεθεις με τον σερβερ....υπαρχει ομως πλεον μια διαφορα......

 
Not Found

The requested URL /temp/e-pre/ was not found on this server.

Apache/2.2.14 (Ubuntu) Server at www.e-syntagografisi.gr Port 80

λετε να αλλαζει τιποτα???