Linux wallpapers

Constantinos | Παρ, 07/10/2009 - 18:52 | 1' | 9

Μια μικρη καλαισθητη συλολογη μου απο Linux wallpapers, σκουροχρωμα τα περισσοτερα & καποια αυτο που λεμε.... ατμοσφαιρικα!!

Ειναι σε μορφη .zip αρχειου, τ' οποιο αφου το κατεβασετε, με δεξι κλικ πανω του, επιλεγετε: Αποσυμπιεση εδω

σε οποιο φακελο του εχετε ορισει η στην επιφανεια εργασιας σας & να τα μεταφερετε σ' ενα φακελο που θα δημιουργησετε η που θα εχετε (π.χ: wallp[apers).

Μπορειτε να τα κατεβασετε απο εδω: Linux wallpapers download


Μικρογραφιες:

 

 

 

 

 

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Ευχαριστούμε! 2 απο τις εικόνες μπήκαν στο slideshow μου. Μιας και το έφερε η κουβέντα έχει κανένας BSOD σε 1680x1050?

Πολύ debian/ubuntu ρε παιδί μου.. Κωνσταντίνε έχει πάει με την σκοτεινή πλευρά?

Αυτό είναι καταπληκτικό ! Teddi συγνώμη αλλά εγώ δεν έχω..πολύ ψιλή ανάλυση έχεις.. εγώ έχω 1024.

Πολύ ωραίο, αλλά θα προτιμούσα να είχε το επίσημο λογότυπο της διανομής, παρά αυτό το απλό λογότυπο.

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

ippokratis]

Πολύ ωραίο, αλλά θα προτιμούσα να είχε το επίσημο λογότυπο της διανομής, παρά αυτό το απλό λογότυπο.

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

Για τον φίλο μου

 Και για οσους ενδιαφερονται για φωτογραφιες του ουρανου ,υπαρχει το astroforum.gr/forum/album.php ...οι φωτογραφιες δεν ειναι κατεβασμενες απο το διαδικτυο αλλα ειναι βγαλμενες απο τα μελη του φορουμ-ερασιτεχνες αστροφωτογραφους...μερικες απο αυτες μπορουν να χρησιμοποιηθουν ως wallpaper.....Η αληθεια ειναι οτι βρηκα ευκαιρια να προβαλλω τα φιλαρακια του astroforum...με το συμπαθειο

mixalis]

ippokratis]

Πολύ ωραίο, αλλά θα προτιμούσα να είχε το επίσημο λογότυπο της διανομής, παρά αυτό το απλό λογότυπο.

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

Για τον φίλο μου

Τώρα είναι πραγματικά ΤΕΛΕΙΟ! :)

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!