πως μπορω να εγκαταστισω τους drivers για την ασυρματι καρτα asus wl-138g v2 σε mandriva 2005 limited edition?

lancisti | Δευ, 04/14/2008 - 15:14 | 1' | 2

geia sas paidia. synxaritiria gia to site k ti douleia olon sas!

exo linux k windows sto pc. (me tis basikes gnosis sto linux)

epeidei den mporesa na egkatastiso asirmati karta (exo k mia usb) anagkazome na mpeno sto net me windows, tha protimoysa na mpeno me linux.!

 tha eithela lipon an mporeite na me boithisete gia to pos tha mporeso na egkatastiso tin asirmati karta mou asus wl-138g v2 se mandriva limited edition bima pros bima an geinete.

thanks

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Καλωσήλθες! Μια παρατήρηση αν μου επιτρέπεις. Το Mandriva LE 2005 είναι αρχαίο. Πιθανόν αν βάλεις μια νεότερη έκδοση να κάνεις τη δουλειά σου άμεσα ή χωρίς κούραση.

Επίσης, θα σε παρακαλώ, αν δεν υπάρχει κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα στο Linux σου, να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες (μόνο στην off-topic περιοχή επιτρέπουμε greeklish ;)).

--Hey you!
don't help them to burry the light
don't give in without a fight.

thanks κ καλος σας βρεικα!!

κατευασα τa τελευτεα, ubuntu 8.3 κ το suse αλλα κ αυτο δεν βλεπει τι καρτα μου.. για το ubuntu, εκανα αυτο που λεει εδω http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=285809&highlight=bcm4318 αλλα ματεα.. δεν ειχε κανενα αποτελεσμα μηπως ειπαρχει καπιος σηγουρος τροπος να την εγκαταστισω? σε ubuntu η καπιο αλλο linux? ή προτινετε μου μια σιγουρη καρτα wireless να ειναι σιμβατη 100% με linux να την αγωρασω!