NA GRAFO ELLINIKA;

ΑΡΧΑΡΙΟΣ | Πέμ, 02/23/2012 - 23:58 | 1' | 28

 AKOMA ENAS LOGOS GIA NA MIN GRAFO ELLINIKA STO INTERNET

koitaxte edo http://www.youtube.com/watch?v=-AIH1REqVAc

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Αφού σου αρέσουν το youtube, σου συστίνω αν σου αρέσει το linux, να αρχίσεις με ubuntu και πάρε τα πρώτα μαθήματά σου από τη φίλη μου nixie pixel !
Η πιτσιρίκα (που πριν παντρευτώ την είχα ερωτευτεί !!), εξηγά σε απλά video βασικά θέματα του ubuntu.
Να και ένα link:
nixie pixel
Μόλις μάθεις τα βασικά από εκεί, το site αυτό ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ και για πιο πολύπλοκα θέματα, ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΣΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ !!!

vagrale13]

herco]Ας τον diagrapsei καποιος...

Εγω λεω να τον καψουμε στην πυρα... Tongue out

εγώ λέω να τον βασανίσουμε .... Cool

g.b]

vagrale13]
herco]Ας τον diagrapsei καποιος...

Εγω λεω να τον καψουμε στην πυρα... Tongue out

Συγνώμη εδώ ξέρω μηλάμε μόνο για linux!To youtube εδώ χρησιμέυει για διανομές κ προγράμματα!

tomkat μην ασχολήσε,όπως βλέπεις ο φίλος μας ο ΑΡΧΑΡΙΟΣ δεν ασχολείτε με linux!Λοιπον ΑΡΧΑΡΙΟΣ αν θες να ασχοληθείς με οτιδήποτε ασχετο με το λινουξ ορίστε κάποια site για να μηλάς!
www.facebook.com
www.login.live.com
www.yahoo.gr

Αν έχεις δει το λινκ του site Saurak Linux μην τυχών μπεις ! 

Πάντως linuxOS μόλις εξοικονομήσω ελεύθερο partition (προς το παρών ο δίσκος μου είναι άνω-κάτω), θα δοκιμάσω στα σίγουρα το saurak.
Με εντυπωσιάζει το πάθος σου για δημιουργία.
Στο κάτω-κάτω linux σημαίνει πειραματισμός, δοκιμές, φαντασία !!!

Nαι,κι εγώ σκέφτομαι να χώσω σε 1 λάπτοπ κάποιοια λινουξ ακόμα!Το θέμα είναι me ta partitions άλλες φορές τα φτίαχνω χωρίς πρόβλημα,και πολλές φορές σβήνω όλο το δίσκο!Γι αυτό θα προτημήσω να τα βάλω σε καμία vm(virtual machine)

           ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.

         http://www.youtube.com/watch?v=WB40zjweC4Q

Ax ας το πετάξει κάποιος έξω από το φόρουμ!Μας το χάλασε αυτός!

        To   παραπάνω video , δεν  έχει  κάτι  το  μεμπτό ,  σε  αντίθεση  με  την  κυρία  που  γλυστρά  στο  πεζούλι  &   κρεμάει  την  τσάντα  της  πέφτοντας  από  ένα  αντικείμενο  στον  τοίχο. Το  σκαλοπάτι  πάλι ,  που  ανεβαίνει  για να το  ξεκρεμάσει  ,  είναι  εκτός  θέματος  με  το  Linux.   Να  συγκληθεί  το  Διοικητικό  Συμβούλιο  του  περιοδικού  &  να  επιληφθεί  του  θέματος ο  ίδιος  ο  Αρχισυντάκτης.

     μπράβο ,  καλά  έκανες ,  να  ψήσουμε  και  κανένα  κεμπάπ  ,  μου  άνοιξες  την  όρεξη  τώρα.

Δημήτρη Καλαμαρά σε παρακαλώ διάγραψε τον ΑΡΧΑΡΙΟΣ !Από τότε που μπήκε από την πολλή μας ευγένια κακόμαθε και νομίζει οτί το λινουξ=youtube! Bάζουμε σοβαρά ερωτήματα(με κάποιον τρόπο!) και όσο ποιο καινούρια θέματα μπαίνουν τόσο ποιο κάτο πέφτει 1 θέμα κ τα καινούρια του ΑΡΧΑΡΙΟΣ είναι κ άσκετα με το λινουξ!

linuxOS]Δημήτρη Καλαμαρά σε παρακαλώ διάγραψε τον ΑΡΧΑΡΙΟΣ !Από τότε που μπήκε από την πολλή μας ευγένια κακόμαθε και νομίζει οτί το λινουξ=youtube! Bάζουμε σοβαρά ερωτήματα(με κάποιον τρόπο!) και όσο ποιο καινούρια θέματα μπαίνουν τόσο ποιο κάτο πέφτει 1 θέμα κ τα καινούρια του ΑΡΧΑΡΙΟΣ είναι κ άσκετα με το λινουξ!

http://www.linuxinsider.gr/forum/protaris#comment-47238 

linuxOS]Nai το κεμπάπ ΑΡΧΑΡΙΟΣ

χαχαχαχαχαχα +1 Tongue out

@ΑΡΧΑΡΙΕ μην μας παρεξηγεις... αλλα οταν βλεπουμε καποιον που εγινε μελος σε forum που εχει να κανει με το Linux και το ελευθερο λογισμικο, για να ποσταρει βιντεακια απο το youtube, τοτε.... γινομαστε λιγο περιεργοι. Cool
Αν εχεις ορεξη και θεληση να μαθεις για το αντικειμενο που ασχολειτε το forum, ξαναπαρτω απ' την αρχη, και θα τα ξεχασουμε ολα τα βιντεακια... αλλιως, δεν εχεις παρα να βρεις μια αλλη γωνια του διαδικτυου, οπου θα θελουν να βλεπουν τα βιντεο που ανεβαζεις, χωρις να θελουν να σε... "φανε" Tongue out

Mόνο αυτό φίλε Βαγγέλη?Ξεχνάς το θέμα protaris που έχει γράψει 

Exo mia aporia malon asxeth me to LINUX:

Mporei kapoios na mou pei giati sto biliardo ektos apo tis gonies yparxoun kai endiamesa trypes;

linuxOS]Mόνο αυτό φίλε Βαγγέλη?Ξεχνάς το θέμα protaris που έχει γράψει 

Exo mia aporia malon asxeth me to LINUX:

Mporei kapoios na mou pei giati sto biliardo ektos apo tis gonies yparxoun kai endiamesa trypes;

χαχαχαχα μαλλον θα εχει μπερδεψει τον tux με...... τις τρυπες (του μπιλιαρδου Tongue out) ?

Ίσως!Τουλάχιστον δν ήπε για ποδόσφαιρο!Άναψα την φωτία !

      ρίξε  κάνα  κεμπάπ  μάστορα  να  φάμε ,  βράδιασε πάλι  &  χωνέψαμε  το  μεσημεριανό..