BLOG

DimitrisV Channel | Δευ, 01/02/2012 - 14:11 | 1' | 7

Γεια σς linuxαδες!Λοιπον η LinuxOS(www.slinuxas.blogspot.com) αποφασισε πως με την εγγριση μου τα μελη μπορουν να ανοιγουν blogs στο παλιο μας site www.linuxas.gr.gg !Για να φτιαξετε στηλτε μου 1 Εμαιλ σε 1 από τα δυο  που διχνει η αρχικη  του 
www.slinuxas.blogspot.com
 

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

linuxOS]Γεια σς linuxαδες!Λοιπον η LinuxOS(www.slinuxas.blogspot.com) αποφασισε πως με την εγγριση μου τα μελη μπορουν να ανοιγουν blogs στο παλιο μας site www.linuxas.gr.gg !Για να φτιαξετε στηλτε μου 1 Εμαιλ σε 1 από τα δυο  που διχνει η αρχικη  του 
www.slinuxas.blogspot.com
 

Η ημιμάθεια είναι κατά πολύ χειρότερη από την αμάθεια....

  Το παλευει οσο μπορει...ας ειμαστε περισσοτερο επιεικεις σε τετοιες προσπαθειες να διαδοθει το λινουξ...οι εποχες εχουν αλλαξει & ακομα και 13χρονοι μπορουν να ανοιγουν μπλογκ...αν και νομιζω πως λιγο περισσοτερη μελετη δεν εβλαψε ποτέ καναναν.Αφου σου αρεσει τοσο πολυ το λινουξ , νεαρέ φιλε μας, δεν ανοιγεις και κανενα βιβλιο σχετικο? Θα σε βοηθησει σε ολα.

Για να διαδώσεις γνώση, πρέπει να κατέχεις γνώση...
Και πρόσεχε λίγο,troikas. Άλλωστε, η μεγαλύτερη δύναμη του Linux είναι η κοινότητά του...
Και εσύ, linuxOS, βάλε κανα τόνο, κανένας δεν θα σε πάρει στα σοβαρά αν γράφεις έτσι.
Και άκου τον zenwalk05, κάτι ξέρει...