Νέο Layout linuxinsider.gr

c0demaster | Σάβ, 02/19/2011 - 20:23 | 1' | 18

To layout του site θα παραμείνει έτσι; είναι πολύ "κουραστικό" να κάνεις scroll μέχρι κάτω για να βρεις το post.. Μην το αφήσετε έτσι δεν είναι ωραίο!

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Καλησπερα.
Τι εννοεις οτι πρεπει να κατεβεις μεχρι κατω; Τα νεα posts εμφανιζονται στη δεξια στηλη. Εννοεις κατι αλλο;

Μάλλον εννοεί τα εναργά θέματα συζήτησης
να προτεινω και κάτι; Αν γίνεται να έχουμε σελιδοδείκτες

σήμερα που μπήκα στο site όλο το layout είναι σε style blog. τα βλέπω όλα το ένα κάτω από το άλλο δεν υπάρχουν sidebars κλπ. Μόνο εγώ το βλέπω έτσι;

c0demaster]σήμερα που μπήκα στο site όλο το layout είναι σε style blog. τα βλέπω όλα το ένα κάτω από το άλλο δεν υπάρχουν sidebars κλπ. Μόνο εγώ το βλέπω έτσι;

Δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα. 

Μπορεις να τραβήξεις ένα στιγμιότυπο και να το ανεβάσεις στο imageshack;
 
 

Ναι πραγματικά ποιόν broswer χρησιμοποιείς; Από την πρώτη εικόνα φαίνεται να είναι ο Firefox αλλά μου κάνει εντύπωση το πρόβλημα που σου εμφανίζει...

Πές μας browser και έκδοση.

 αλλαξε φυλλομετρητή να δεις αν κανει το ίδιο. μόνο σε αυτό τον ιστότοπο στο κανει? σε άλλους που ξέρεις την δομή τους, έχεις δοκιμασει να  δεις αν εχεις τα ίδια προβλήματα?   εδώ  ειναι μαι παλια αποθηκευμενη αρχική σελιδα του περιοδικου.  την  βγάζει  στο στυλ που προανέφερες πιο πάνω?

με firefox 3.6.13 και ubuntu 10.10 στο laptop όλα φαίνονται μια χαρά στο desktop με firefox 3.6.13 και ubuntu 10.10 φαίνεται έτσι όπως είδατε στα screenshots.. Ευχαριστώ που ασχοληθήκατε, θα δω τι φταίει, αφού δεν αλλάξατε εσείς το layout τότε θα βρω τι παίζει..

φιλε c0demaster αν θες δοκιμασε τον OPERA
εμενα πλεον με βολευει πολυ...
την εχω κατα βρει μαζι του ...
και απλα  εχω τον firefox σαν δευτερο....!!!!!!

Αυτό περίπου θα σου έλεγα και εγώ, δοκίμασε και με άλλους browsers για να δεις εάν έχεις το ίδιο αποτέλεσμα...

Δοκίμασε επίσης να επανεγκαταστήσεις τον Forefox μπας και υπάρχει προβληματική εγκατάσταση.

με βολεύουν τα addons του firefox οπότε δυσκολεύομαι να τον αντικαταστήσω..
Βρήκα την αιτία του προβλήματος..
Έφταιγε το addon: Ubuntu Firefox Modifications.
Μόλις το απεγκατέστησα όλα φαίνονται φυσιολογικά..

αφου λυθηκε το προβλημα ολα καλα
ενημερωτικα παντος να το ξερεις πως και ο OPERA εχει addons ....

το ξέρω.. η αλήθεια είναι πως δεν έχω δοκιμάσει τα αντίστοιχα addons του opera μήπως και με βολεύουν περισσότερο..

O opera einai kleisto proprietary software. Min proteinete non-free programmata, edo asxoloumaste me to eleythero logismiko. Den aksizei na paradoseis tin eleytherias sou mono kai mono epidi se "volepse" sti xrisi ena programma.

Gia perisoteres plirofories se sxesi me tin filosofia tou eleytherou logismikou: http://www.gnu.org/philosophy/free-sw.html

nuclear]Den aksizei na paradoseis tin eleytherias sou mono kai mono epidi se "volepse" sti xrisi ena programma.

αν είσαι επαγγελματίας του χώρου, της πληροφορικής, καμιά φορά αξίζει..

c0demaster]αν είσαι επαγγελματίας του χώρου, της πληροφορικής, καμιά φορά αξίζει..

Kamia fora den aksizei, mono an den yparxei eleytheri enallaktiki, kai ayto prosorina mexri na yparksei. Poso malon otan milame gia browsers opou yparxoun tosa arista eleythera programmata.

Kai emeis exoume kanei epagkelmata ston sygkekrimeno xoro, den erxomaste apo background manavikis oi perisoteroi.