my blog

giannis12a | Δευ, 01/31/2011 - 13:48 | 1' | 8

Καλημέρα σας, έχω φτιάξει ένα blog γενικού περιεχομένου θα μπορούσα να πω και φυσικά δεν λείπει η ενότητα για το linux. 
Ρίξτε μια ματιά και πείτε μου γνώμες για το blog. Τι σας άρεσε , τι δεν σας άρεσε κλπ , άν το βρήκατε ενδιαφέρον και πάει λέγοντας. (όχι ότι θα τα λάβω και σοβαρά υπόψιν μου , αλλά λέμε τώρα) Tongue out

http://pleiadesplace.blogspot.com/

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Μ'άρεσε πολύ η πρώτη εντύπωση.
Αυτή που δημιουργείται όταν πρωτομπαίνεις κάπου, κι ας μην έχεις διαβάσει τίποτα.

Επίσης μ'αρέσει το όνομα :)

Καλό αυτό , ευχαριστώ, γιατί όπως κατάλαβες , έβγαλα τα μάτια μου κάμποση ώρα σε html για να έρθει στα ίσα του.

Συγχαρητήρια Γιάννη. Πολύ καλαίσθητο και με αρκετά ενδιαφέροντα θέματα (τουλάχιστον για μένα) και ιδιαίτερα τα μυθιστορία, παράξενο και νέα τάξη πραγμάτων. Πραγματικά μου άρεσε. Πάντα τέτοια.

Ωραία σελίδα. Καθαρή και φορτώνει γρήγορα.Τι template χρησιμοποίησες;Το μόνο θεματάκι είναι πως δεν βρίσκονται στην ίδια ευθεία τα post για το kde 4.6 και για τη θετική ενέργεια. 

@giannis12a συνηθίζω να έχω το NoScript ανοιχτό στην περιήγηση μου στο διαδίκτυο και αυτό μου δημιουργεί πρόβλημα στο blog σου :(
πολύ javascript ρε john...
πάντως το blog είναι πολύ ωραίο και η θεματολογία του επίσης!

dsyrmalis]Ωραία σελίδα. Καθαρή και φορτώνει γρήγορα.Τι template χρησιμοποίησες;Το μόνο θεματάκι είναι πως δεν βρίσκονται στην ίδια ευθεία τα post για το kde 4.6 και για τη θετική ενέργεια. 

Το infrared είναι αυτούσιο. 
http://www.premiumbloggertemplates.com/2010/11/infrared-premium-blogger-template.html
Απλά όλα γίνονται μέσω html σε αυτά τα templates , κάτι που είναι λίγο σπαστικό.
Τώρα αυτό που δεν είναι στην ίδια ευθεία, δεν έχω καταλάβει γιατί το κάνει, αλλά νομίζω πως μικρό το κακό.

rizitis]@giannis12a συνηθίζω να έχω το NoScript ανοιχτό στην περιήγηση μου στο διαδίκτυο και αυτό μου δημιουργεί πρόβλημα στο blog σου :( πολύ javascript ρε john... πάντως το blog είναι πολύ ωραίο και η θεματολογία του επίσης!

Χα χα, τι να κάνω βρε χακερά , αφού έτσι ομορφαίνει το θέμα του. 
Ο δημιουργός του το έχει φτιάξει έτσι και απλά πατάω πάνω του , οπότε δεν παίζει να το αλλάξω, μιας και μ' αρέσουν τα slide που έχει πολύ, του δίνουν άλλη αίσθηση.