Ξέρει κανένας για τη Master D?

Ανώνυμος (χωρίς επαλήθευση) | Παρ, 01/28/2011 - 00:27 | 1' | 2

Ξέρει κανένας για τη Master D? Σκοπεύω να κάνω ένα ccna και θέλω να μου πει κανένας αν ξέρει κάτι ή αν έχει κάποιος σπουδάσει σε κάποιο πρόγραμμα της εταιρίας.
Επείσης κατά πόσο είναι αξιόπιστη???

Ευχαριστώ!

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Λοιπον φιλε μου ακου να δεις...!!!
Το ειχα ψαξει πιο παλια με την master-d γτ ηθελα να παω να δωσω για ενα χαρτι τεχνικου στα κομπιουτερ απ'οτι καταλαβα φαινονται επαγγελματιες οι ανθρωποι μολις εκανα την αιτηση απο τ ιντερνετ με πηραν τλφν .μ ειπαν οτι εχει εργαστηρια η σχολη , ξερω οτι παιρνει και φοιτητες για δουλεια.τωρα  ειναι παρα πολυ καλη σαν εταιρια και ειναι μια απο τς καλυτερες πανω στα δικτυα σε ολη την ελλαδα.απ'την αλλη δεν ξερω επειδη προκειτια ουσιαστικα για κολεγιο αν εχουν αναγνωριση και δικαιωματα εργασιας τα χαρτια τους......!!!

ψάχνω και εγω να βρώ γνώμες για Masterd αλλα πολυ λίγα πραγματα μέχρι τώτα. Ετσι συμπλήρωσα και εγω τη φορμα στη σελίδα τους για το ccna για να με παρουν. Η πρώτη επικοινωνία μου αφησε καλές εντυπωσεις αλλα θα πρεπει λεει να περιμενω συμβουλο εκπαιδευσης για να μαθω τα υπολοιπα που ρωτησα. Ιδωμεν

Βασικά έλεγα να διαβάσω απο μόνος μου για το ccna, βρήκα και υλικο απο το διαδικτυο αλλα δε μου βγήκε τελικά :)