Install Vista σε 2Ά λεπτα!!

Constantinos | Κυρ, 01/13/2008 - 23:19 | 1' | 3

Πηρατε pc η laptop με το προεγκατεστημενο θαυμα??. Δε σας κρινω. Απλα να βοηθησω, θελω! Να, δειτε εδω & προσοχη στις οδηγιες χρησης που δινει!!

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

 Ένα μεγάλο χειροκρότημα σε αυτόν που έκανε το βιντεάκι...Το γέλιο σε αυτήν την υπόθεση είναι ότι κολλάει ακόμη και σε αυτό το μηχάνημα.Νομίζω πως το δίδαγμα σε αυτό το βιντεάκι είναι διαβάστε καλά τις οδηγίες..

[Quote=constantinos]Ηθελε ο ερμος να μαθει γιατι "κολλαει" ετσι το laptop, γιατι ενω το μηχανημα εχει 120G σκληρο, βλεπει μονο 113G-  Νομίζω πως αυτό είναι λογικό δηλαδή να μην βλέπει όλα τα gb από τον σκληρό του δίσκο.Αυτό γίνεται επειδή οι εταιρίες κατασκευής μετρούνε την χωρητικοτητα των σκληρών με βάση το δεκαδικό σύστημα σε αντίθεση με τα λειτουρκικά που το μετρούν με βάση το δυαδικό.Τεσπα κανονικά ο φίλος σου θα έπρεπε να βλέπει περίπου 111,6 gb....

thanos] [Quote=<span ="bold">constantinos</span>]Ηθελε ο ερμος να μαθει γιατι "κολλαει" ετσι το laptop, γιατι ενω το μηχανημα εχει 120G σκληρο, βλεπει μονο 113G-

Νομίζω πως αυτό είναι λογικό δηλαδή να μην βλέπει όλα τα gb από τον σκληρό του δίσκο.Αυτό γίνεται επειδή οι εταιρίες κατασκευής μετρούνε την χωρητικοτητα των σκληρών με βάση το δεκαδικό σύστημα σε αντίθεση με τα λειτουρκικά που το μετρούν με βάση το δυαδικό.Τεσπα κανονικά ο φίλος σου θα έπρεπε να βλέπει περίπου 111,6 gb....

Το ξερω & απο κεκτημενη εγραψα 113g. Ουτε 108G, γεν εβλεπε! Μα αν προσεξες, λεω για τη partition recovery των vista (4,95G!!!) η οποια, σημειωτεον, αρνειται & αυτη να μικρυνει!!! Βαλε & τα 23G, που εχουν τα εικονικα(!!!) Vista= 28G, ΜΟΝΟ απο αυτα!! constantinos2007-6-11 0:3:32