Τεχνολογια & εξελιξη???

Constantinos | Τετ, 11/04/2009 - 20:21 | 2' | 2

Βρισκομαι σε μια φαση μετακομισης & αυτη ειναι η 5η που αναγκαζομαι να κανω τα τελευταια σχεδον 7μισυ χρονια.

Ποτε δε με προβληματισε το κουβαλημα οικοσκευω ρουχων, κλπ. Με μεθοδικη δουλεια γινεται μια χαρα η μετακομιση.

Εκει που ετρωγα φρικες ηταν οταν ερχοταν η ωρα να μαζεψω τα πισια μου & τα σχετικα.

Κοιταζα με φρικη & απογνωση αυτη τη μαζα με τα καλωδια, που υπηρχε κατω απο το εκαστοτε γραφειο.

Ανακαλυπτα ξεχασμενα καλωδια usb, ρευματος που καποτε μπηκαν & μετα η ξεχαστηκαν η χαθηκαν μεσα στο σωρο των καλωδιων.

Διαφορα αντικειμενα που ειχα χασει & τ' ανακαλυπτα εκει μεσα & φυσικα η ... διαχυτη υποψια για το τι ειδους... πλασματα του ζωικου βασιλειου,

μπορει να ειχαν αναπαραχτει εκει κατω!!!

Ειλικρινα αυτη τη φορα μου ερχεται να χρησιμοποιησω ψαλιδι!!!

Αντιφατικο παντως. Τοοοοση τεχνολογια & πνιγομαστε απο τους σωρους των καλωδιων!!!!

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Αχ πως σε νιώθω....Το κακό είναι οτι σε κάθε ματακόμιση ή συμμάζεμα του σπιτιού λες οτι αυτή την φορά θα τα καταφέρεις να μην πνιγείς

από καλώδια ή τουλάχιστον να τα κρατάς σε μια τάξη,αλλά μάταια.....Πυκνώνουν λες και αναπαράγονται μόνα τους και ορισμένες φορες σκέφτεσαι κιόλας

τι στο &(^$*&$& τα χρειάζεσαι όλα αυτά ,πότε και γιατί τα πήρες.....

Άντε καλό κουράγιο....

Έτοιμος είμαι να ανεβάσω μια φωτογραφία από το PC room που χρησιμοποιώ αλλά θα το μάθει η γυναίκα και θα κινδυνέψω , ΠΙΣΤΕΨΕ με !!! 

Καλό κουράγιο ...

www.monomaxos.gr