Μonomaxos Screenshots

Sebulba | Σάβ, 02/27/2010 - 21:28 | 1' | 7

 Είπα να αρχίσω αυτό το topic μιας και δεν υπάρχει...Βγάλτε screenshots και δείξτε μας το desktop σας!!!

Το περιεχόμενο αυτής της καταχώρισης τύπου Forum topic σας είναι πολύ σύντομο. Χρειάζονται τουλάχιστον 25 λέξεις.

 

 

Φόρουμ
Tags
Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Hδη εχουν ανοιχτει 2 θεματα (πρωτο & δευτερο)γι' αυτο & καλο θα ηταν να τα εχουμε εκει & μη ξανανοιγουμε screens για τη καθε διανομη ξεχωριστα.

& λιγο προσοχη στις εικονες & στα πλαισια, αυτη εχει βγει εντελως & κατα συνεπεια ειναι δισδιακριτα τα παντα.

Οταν την ανεβαζετε, κλικαρετε στις γωνιες πανω της, σας βγαζει βελακια ωστε να τη συρετε & να μικρυνει.

Κατα συνεπεια μειωνεται το μεγεθος της εικονας & θα θα σε παρακαλουσα αν θες να το μεταφερεις εκει το θεμα σου (εννοω ανεβασε τη φωτο σ' εκεινα τα τοπικ)

 και συνεχίζω...αλλά δεν βλέπω και από άλλους χρήστες...Κωνσταντίνε νομίζω δεν πειράζει να έχουμε την δική μας μονομαχίστικη γωνιά για screenshots ε? ελπίζω να μην πειράζει

 

 

Φταίω εγώ τώρα να σας ρίξω ένα screenshot με το desktop του Monomaxos 5 final που θα ανέβει μες την εβδομάδα !!!

www.monomaxos.gr

Σαφως & δε πειραζει, αν θελετε "Μονομαχιστικη" γωνια. Απλα μη & δε το ξερες πως ειχε κατι αντιστοιχο & υπηρχαν ιδια θεματα.

Μα σιγουρα no problem!

Εντυπωσιακα desktop ειναι!  Αντε βρε συ empcn, βαλε φωτο, αντι για λογια!! if (WIDGETBOX) WIDGETBOX.renderWidget('4ad63602-fe61-4051-a920-78fb3f11ac74');Get the <a href="http://www.widgetbox

Κάθε πότε βγαίνει έκδοση Μονομάχου, ρε σεις; Εφημερίδα τον κάνατε; :P

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

ippokratis]

Κάθε πότε βγαίνει έκδοση Μονομάχου, ρε σεις; Εφημερίδα τον κάνατε; :P

Μιλάω για την έκδοση 5 την κανονική !!! Δεν ήταν καθόλου άσχημη παρένθεση η έκδοση για netbooks πάντως ...

www.monomaxos.gr

emcpn]

Φταίω εγώ τώρα να σας ρίξω ένα screenshot με το desktop του Monomaxos 5 final που θα ανέβει μες την εβδομάδα !!!

www.monomaxos.gr

Ποια μέρα θα βγει?Βάλε εικονα!!