ImageShak uploader γιά Ubuntu (.deb)

alfisti | Πέμ, 08/20/2009 - 23:03 | 2' | 4

βρε σύντροφοι καί συντρόφισες, συγχωρείστε μου κάποιες φορές τις διπλοεγγραφές. αλλά εδώ ... συντρέχει λόγος.

δεν είναι πολλές οί φορές πού κάποιος "τρίτος" δίνει το πρόγραμμά του γιά : win, mac ΚΑΙ ubuntu :

 

Tο ImageShak.us δίνει στούς χρήστες του την δυνατότητα να ανεβάσουν τις φωτογραφίες τους ή τις εικόνες, με έναν πολύ εύχρηστο uploader.

H ... μεγάλη έκπληξη είναι πως το imageshak προσφέρει εκτός από τις εκδόσεις γιά windows καί mac, ένα .deb πακέτο γιά εγκατάσταση στο ubuntu (καί όχι μόνο βέβαια).
Μετά την εγκατάσταση στο ubuntu, θα το βρείτε στο Internet > ImageShack Uploader.
Aφού συνδεθείτε με τον κωδικό σας, μετά το upload των φωτογραφιών πού θα επιλέξετε, ανοίγει νέο παράθυρο με τα διάφορα links.

Φόρουμ
Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Ευχαριστουμε alfisti για την πληροφορια........ πολυ καλο το προγραμμα και μου φαινεται θα το χρησιμοποιω αρκετα....γιατι για ενα ηλιθιο λογο μου την σπαει να κανω upload τις photo απο το site!!!!!

 

Ανεβασα και δυο screenshot, για να το δοκημασω, ενα παλιο και ενα καινουριο !!!!!

Με αγχωσε βεβαια σε μια φαση, γιατι αργουσε μερικα λεπτα να εμφανησει τις photo στο profile μου......αλλα τωρα οκ!!!!

 

Sabayon 4.1!!!!!!!

 

αψογος!

 

 

να απελευθερωσουμε την καθημερινη ζωη,απο την αθλιοτητα αυτης της κοινωνιας.