Asus EeePC 1101HA

dimitris.kr | Τρί, 03/15/2011 - 15:51 | 1' | 8

Εχω το eeepc 1101ha και προσπαθω να βρω μια διανομη που να το υποστηριζει ανεξαρτητα απο την καρτα γραφικων, και να εκμετταλευεται ολη την μνημη της καρτας. Επισης εδω μπορειτε να υποβαλλετε αποριες, συμβουλες και αλλα για αυτο το μοντελο υπολογιστη.

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

προσωπικα το εχω το συγκεκριμενο μοντελο...λογω καρτας γραφικων και μετα απο πολλα!!!!!!!!!! παιδεματα μονο ενα λειτουργικο του ταιριαζει.........PCLINUXOS

Το εχω δοκιμασει αλλα δεν ξερω αν θα παιζει κανα καλο παιχνιδι αυτο το netbookaki.

ξεχνα το για παιχνιδια....ασθενικοτατος επεξεργαστης,καταραμενη καρτα γραφικων

συμφωνω.  οταν λες παιχνίδια τι εννοεις ??  ιντερνετικα (τι ρωταω ε?) ? 
γιατι χρήση θα τον έχεις ? δωσε καμμια πληροφορια ακομα  ..  
αληθεια τα ματακια σου δεν τα σκεφτεσαι?

Εδώ και μία εβδομάδα με βασάνισε και εμένα το asus 1101ha!!τελικά το fedora 14 έπαιξε καλά!βέβαια τα πλήκτρα φωτεινότητας της οθόνης δεν έχουν σκοπό να παίξουν!αφού είχα κάνει μία απόπειρα με το ubuntu...το οποίο δεν ήθελε με τίποτα να δει τη καρτα γραφικών!!Τώρα λέω να προχωρήσω ένα βήμα παραπάνω να παίξω κανένα βίντεο HD !!έχει κανείς καμιά ιδέα με κανέναν Player ή codec?

Εδώ και μία εβδομάδα με βασάνισε και εμένα το asus 1101ha!!τελικά το fedora 14 έπαιξε καλά!βέβαια τα πλήκτρα φωτεινότητας της οθόνης δεν έχουν σκοπό να παίξουν!αφού είχα κάνει μία απόπειρα με το ubuntu...το οποίο δεν ήθελε με τίποτα να δει τη καρτα γραφικών!!Τώρα λέω να προχωρήσω ένα βήμα παραπάνω να παίξω κανένα βίντεο HD !!έχει κανείς καμιά ιδέα με κανέναν Player ή codec?