Καλως σας βρηκα!

Mr Bigglesworth | Δευ, 04/20/2009 - 01:14 | 1' | 12

Πριν γραψω οτιδηποτε γυρω απο ερωτησεις που εχω κτλ. ειπα απλα να πω ενα γεια σαν νεο μελος και: συγχαρητηρια για το περιοδικο σας αλλα και για το community εδω περα που εδω και ενα 20ημερο με εκανε να ξαναδωσω μια ευκαιρια στα linux μετα απο μια-δυο αποτυχημενες προσπαθειες .

Ελπιζω αυτη την φορα να βγαλω ακρη καλυτερα και ναμην σταθω ατυχος οπως πριν απο ενα χρονο

 

Υ.Γ¨Πραγματικα ειδικα επειδη παρακολουθουσα σηζητησεις σε αυτο το forum μου εδωσε την τελικη ωθηση να κανω μια τριτη αποπειρα!

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

καί ελπίζω (να βοηθήσουμε ώστε) να μην ξαναφύγεις  :)

 

καλώς ήρθες.

====

the hamster's is out there

 Καλός ήρθες!
Όπως διαπίστωσες δεν είναι κανείς πρόθυμος να σε βοηθήσει εδώ στα πρώτα σου βήματα... :)

 

 

<_______{R|Z|T|S}______>
http://oliveoil.homedns.org
\\\~~~~~`````#`````~~~~~///

Ναι ακριβως, θα ελεγα πως οι πρωτες μου εντυπωσεις ειναι πολυ κακιες και πως εδω περα προκειτε για ενα καργα μη-κοινονικο forum

Αντε επιτελους να χρησημοποιω τα windows μονο για κανα pro και για καποια  dj προγραματακια , για να μπορω να κανω με την ησυχια μου ολες τις υπολοιπες δουλειες, γιατι τα vista οοοοοσο fix και να τα εχω κανει μου σπασανε τα νευρα...

καλως ηρθες και απο μενα,ουτε καν` για αυτα δεν θα χρειαστεις τα windows(φτου τα πιασα και στο στομα μου).

 

 

 

 

''να απελευθερωσουμε την καθημερινη ζωη,απο την αθλιοτητα αυτης της κοινωνιας.''

Mr Bigglesworth]

Ναι ακριβως, θα ελεγα πως οι πρωτες μου εντυπωσεις ειναι πολυ κακιες και πως εδω περα προκειτε για ενα καργα μη-κοινονικο forum

Αντε επιτελους να χρησημοποιω τα windows μονο για κανα pro και για καποια  dj προγραματακια , για να μπορω να κανω με την ησυχια μου ολες τις υπολοιπες δουλειες, γιατι τα vista οοοοοσο fix και να τα εχω κανει μου σπασανε τα νευρα...

 

το κακο με το linux ειναι οτι οσο περισσοτερο fix του κανεις, τοσο περισσοτερο θα σου αρεσει

(ή μπορει απλα να το αφησεις ησυχο και να εισαι βεβαιος οτι ουτε αυτο θα σε ενοχλησει)

 

---

time flies like an arrow

lynx]το κακο με το linux ειναι οτι οσο περισσοτερο fix του κανεις, τοσο περισσοτερο θα σου αρεσει

(ή μπορει απλα να το αφησεις ησυχο και να εισαι βεβαιος οτι ουτε αυτο θα σε ενοχλησει)

 

Mακραν η... καλύτεροτερη ατακα που εχω διαβασει. Που πλακα-πλακα, τα λεει ολα!!!