Αθηνών Γουδή ( λεπτομέρειες στο τέλος του πρώτου ποστ)

apostolos_ | Παρ, 06/12/2009 - 11:52 | 1' | 3

Ειμαί στρατευμενο νιάτο.....Στο Σώμα Ερευνας Πληροφορικής στην Λαμία...Μετα απο εκεί πάμε Γουδί για μετ'εκπαίδευση....επειδή είμαι Θεσσαλονικιός και δεν ξέρω απο Αθήνα...Τι λέει το Γουδί....εχει μετρά εκεί να κυκλοφορείς λεωφορεία...τι παίζει?

 

 

Βy marlene: Διόρθωσα τον τίτλο.. Διαβάστε σχετικά εδώ.

http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_ell_1_17/06/2006_187848

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Γειά σου φίλε ΣΤΡ(ΕΠ)! Είμαι κι εγώ ένας πρώην ΣΤΡ του σώματος (288) και έχω φάει τη ΣΑΕΠ με το κουτάλι. Κοίτα για συγκοινωνίες δεν είναι και ότι καλύτερο διότι μόνο δύο λεωφορεία πάνε στο στρατόπεδο, το 622 και το 815. Βέβαια σταματάνε ακριβώς απ'έξω αλλά τα λεωφορεία δεν είναι και ότι πιο γρήγορο και αξιόπιστο. Δες πάντως στη σελίδα του ΟΑΣΑ τα δρομολόγιά τους, το στρατόπεδο είναι στην αφετηρία (ή το τέρμα τους, όπως το δει κανείς) και περνάνε από κεντρικά σημεία απ'ότι θυμάμαι. Αν θες άλλες πληροφορίες εδώ είμαι να στις λύσω.

************************

www.postokano.gr

Όπως έχει τα δρομολόγια στη σελίδα του ΟΑΣΑ η Αφετηρία είναι έξω από το στρατόπεδο. Υπάρχει σύνδεση με μετρό στο Σύνταγμα και Ευαγγελισμό και για τα δύο

************************

www.postokano.gr

Και τι παίζει εκει?Στη ΣΑΕΠ...Τι παίζει με εξόδους η μάλλον τι έπαιζε κτλ.....μπορείς να με κατατοπίσεις έστω και pm για να μην γεμίζουμε το φόρουμ μια και απαντήθηκε η απορία μου. Α και 10x για την απάντηση

 

 

Life is what you make it....So make it funky!!!