Καφεδάκι για γνωριμία

jvarkas | Τετ, 03/11/2009 - 16:14 | 2' | 72

Καλησπέρα σε όλους,

Σκεφτόμουν μιας και τον τελευταίο καιρό μπαίνω που και που στο παρόν φόρουμ, κυρίως παρακολουθώ τις συζητήσεις και καμιά φορά όλο και κάτι γράφω, ότι

ωραίο θα ήταν να γνώριζα και ορισμένα άτομα από κοντά για πιο προσωπική επαφή. Καλά τα φόρουμ αλλά και μια επαφή από κοντά είναι απαραίτητη πιστεύω.

Προτείνω λοιπόν να κανονίζαμε κανά καφεδάκι έτσι σε κάποιο κεντρικό σημείο της Αθήνας για γνωριμία και συζήτηση για τι άλλο? Το αγαπημένο μας λειτουργικό!

Πιστεύω ότι θα ενδιαφέρει κι άλλα παιδιά που είναι καινούριοι σ'αυτό το φόρουμ όπως εγώ. Πώς σας φαίνεται η ιδέα?

Υποθέτω ότι σ/κ βολεύει τον περισσότερο κόσμο αλλά ας πει ο καθένας αν και πότε είναι διαθέσιμος.

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

luckyb]

χα χα

19 προσπάθειες για μια φωτογραφία

...μόνο που το θυμάμαι :-)

ποιος δεν έπαιρνε καλή πόζα και δεν βγαίνατε καλά ;;;;;

--------------------
happy_linux_downloads

Teddy]

lucky, εγώ έχω μια δικιά σου φωτό.. Μέχρι να αποφασίσω αν θα την βγάλω στην φόρα ή αν θα σε εκβιάσω πρώτα, να είσαι προσεκτικός...

ποιά αυτή με την "ταμπέλα" ???

 

edit:

thano, ο φωτογράφος έφταιγε (πως λέμε: "ο χρήστης φταίει για όλα, o developer ποτέ !!")

 

"luckyb"]

χα χα

19 προσπάθειες για μια φωτογραφία

...μόνο που το θυμάμαι

Έλα μωρέ ούτε 20 δεν ήταν...Πάλι καλά που έβγαλε εμάς κι όχι τον εαυτό του...Περιμένω τα αποτελέσματα ελπίζω να μην έχουν κανα bug οι photo!

 

************************

www.postokano.gr

Που ειναι οι φωτογραφίες οεο;

 

-- "Είναι μια χώρα που με διώχνει μακριά
    με κλοτσάει με τα σκυλιά και τους λεπρούς της
    και χτίζει γύρω μου τείχη και κελιά
    για να πετάει τους νόθους γιους της." (ΔΚ)

την φωτό ποιος την τράβηξε ;;;; (να αποκλείσουμε και κανέναν :P) Aπό την παρέα μόνο τον luckyB ξέρω.

--------------------
happy_linux_downloads

Χμμμ ο alfi θα είναι :D μπροστά (αν και νομίζω έχει κοτσίδα  μάλλον έκανα λάθος) !

--------------------
happy_linux_downloads

thanos]

την φωτό ποιος την τράβηξε ;;;; (να αποκλείσουμε και κανέναν :P) Aπό την παρέα μόνο τον luckyB ξέρω.

--------------------
happy_linux_downloads

 

"άσχετος" θαμώνας!

====

the hamster's is out there

Το μαγαζάκι πάντως ήταν συμπαθητικό, είμαι υπέρ της άποψης να κάνουμε εκεί και τη δεύτερη τσιπουροσυνάντηση...Τώρα που μάθαμε και το δρόμο μια χαρά...Εκτός αν μαζευτούμε τόσοι πολλοί που δε μας χωράει (κάτι που ελπίζω). Πάντα τέτοια!

************************

www.postokano.gr

δεν φτιάχνετε και ένα παρεάκι για το fosscomm ? να συναντηθούμε όλοι εκεί ?
Την τσικουδιά θα την κρατάω εγώ !

rizitis]

δεν φτιάχνετε και ένα παρεάκι για το fosscomm ? να συναντηθούμε όλοι εκεί ?
Την τσικουδιά θα την κρατάω εγώ !

Με συγκινωνια πως μπορουμε να ερθουμε? παιρναει καποιο λεοφορειο απο εκει κοντα? ; όπως θα ρώταγε και ο slac...

Όλη η νεολαία βλέπω μαζεύτηκε, μόνο εγώ έλειπα

~~~~~~~~~~~~~~~~~

Κάντε κλικ στην υπογραφή και βοηθείστε κι εσείς.

stampantazopoulos]

rizitis]

δεν φτιάχνετε και ένα παρεάκι για το fosscomm ? να συναντηθούμε όλοι εκεί ?
Την τσικουδιά θα την κρατάω εγώ !

Με συγκινωνια πως μπορουμε να ερθουμε? παιρναει καποιο λεοφορειο απο εκει κοντα? ; όπως θα ρώταγε και ο slac...

βασικά έχεις πολλές επιλογές, τρένο, λεωφορείο, αμάξι...

larisa.fosscomm.gr/

ανε κρατει ο rizitis ρακι εγω θα κρατω χοχλιους και αγκιναρες αγριες ανε βρω.

 

[oprime@dexter]$uname -a | awk '{print $1, "on the ROCKS"}' | sed -e 's/on\ the\ ROCKS/ROCKS/'

 

XristosN]

Φτού!!! Το έχασα!!! Αναρτήστε τουλάχιστον φωτό να δούμε!!!

Μπα μη σκας.. Και εγώ είχα πει να πάω εκείνη την μέρα και μετά μου έτυχε κάτι και δεν πήγα.. :( ( δεν παίζω.. όλα τα κουλά σε μένα συμβαίνουν... )

@slackware my man !

κρήτη μου μυρίζει....χμ !?!

 

α δε βρεις να σου μπέψω μωρέ !

 

:)
 

 

 

Ωρέ ίντα πάθαμε , αρχινήσανε τσι ξένες γλώσσες.  Άντε κι εγώ εκατεβαίνω κάτω τόσα χρόνια επαέ κάθε μήνα, οι άλλοι οι έρμοι τι φταίνε να τους εκουζουλάνετε ?

 

~~~~~~~~~~~~

Κάντε κλικ στην υπογραφή και βοηθείστε κι εσείς.

κρητικός είμαι αν και ξενιτεμενος... αλλα θα πω να μου πεψουν, αν και μου επεψαν χωχλιους :D:D

rizitis]

@slackware my man !

κρήτη μου μυρίζει....χμ !?!

 

α δε βρεις να σου μπέψω μωρέ !

 

:)
 

 

 

 

 

[oprime@dexter]$uname -a | awk '{print $1, "on the ROCKS"}' | sed -e 's/on\ the\ ROCKS/ROCKS/'