Ultimate edition 1.8 hardy heron

alfisti | Πέμ, 05/22/2008 - 21:30 | 1' | 6

Αν θυμάμαι καλά, η συγκεκριμένη έκδοση είχε τούς πιστούς της καί σε αυτό το forum.

Γιά περάστε λοιπόν

http://ultimateedition.info/Ultimate_Edition_1.8/

Φόρουμ
Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

:jawdrop: }:) :jawdrop: }:) :jawdrop: }:) :jawdrop:

Χεχεχε,μην το μάθει ο ippokratis 8α πάθει πλάκα,σσσσσσσσσσουυυυτ !!!! Ωραία φαίνεται και με το fusion effect τα σπάει.btw ξέρει κανείς ποιο εφφέ είναι ;;;

Κατεβάστε το Happy Linux

ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ, ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΦΕΡΑ! :P Το κατέβασα και το εγκατέστησα στο παλιό PC μου!!! Είναι ένα όνειρο! Αν δεν φοβόμουνα το upgrade, θα αντικαθιστούσα και το 1.5 που έχω στο νέο μου PC!.. :(

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

του εριξα και γω μια ματια. πολυ καλο ειναι (εχει τα παντα.....και μερικα περιττα) αλλα κατα τα αλλα που καλο.
μια παρατηρηση μονο......ειναι απιστευτα κακογουστος ο τυπας που το αναπτυσει.
καλα το theme απαραδεκτο.....οσο για το wallpaper τα λογια ειναι περιττα.............

Σε εμένα πάλι δε δουλεύει το compiz και δε μπορώ να δω flash (YouTube)...

Edit: Flash works...

Edit 2: Compiz works...ήθελε απλά να ενεργοποιηθούν τα 3D settings από το simple config settings manager και όχι από το κανονικό ccsm...καλό και αυτό...

paschalis_m]...μια παρατηρηση μονο......ειναι απιστευτα κακογουστος ο τυπας που το αναπτυσει.
καλα το theme απαραδεκτο.....οσο για το wallpaper τα λογια ειναι περιττα.............

Τι εννοείς κακόγουστος;  Τι ήταν αυτό που δεν σου άρεσε δηλαδή;

Όσο για το wallpaper μπορείς να το αλλάξεις!  Έχεις και ως επιλογή το νέο Ubuntu wallpaper με τον ερωδιό.  Εγώ αυτό έβαλα.

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

McPh1st0]

Σε εμένα πάλι δε δουλεύει το compiz και δε μπορώ να δω flash (YouTube)...

Edit: Flash works...

Edit 2: Compiz works...ήθελε απλά να ενεργοποιηθούν τα 3D settings από το simple config settings manager και όχι από το κανονικό ccsm...καλό και αυτό...

Α μπράβο! Μη με στεναχωρείτε!!! :)

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!