Πού μπορώ να βρω τα παλιά τεύχη;

stamatiou | Πέμ, 08/11/2011 - 20:23 | 1' | 3

Παιδιά, έχω πάρει τα τεύχη 3 και 4 του Linux Inside αλλά δε βρίσκω πουθενά το πρώτο και το δεύτερο! Μήπως υπάρχει τρόπος να τα βρω κάπου;Innocent

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Για οποιαδήποτε απορία, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Τμήμα Συνδρομών της εκδοτικής εταιρείας Compupress στο τηλέφωνο: 210 9238672, εσωτ. 238.
 αν και αφορα συνρομες θα σου καλυψουν την απορια. μπορουν να σδοτ στειλουν και το αλλο τεύχος ( αρκει να υπαρχει στοκ)

Καλησπέρα και από εμένα, και καλώς σας βρήκα. Πραγματικά αξιέπαινη η προσπάθεια που κάνετε, Αξίζετε πολλά συγχαρητήρια για αυτή την δουλεια.

Θα ήθελα να τονίσω, ότι στην επαρχία υπάρχει μεγάλο πρόβλημα σχετικά με το περιοδικό. Εχω χάσει το προηγούμενο τεύχος, και το πρακτορείο διανομής τύπου αρνείται πεισματικά να με εξυπηρετήσει, παραπέποντας στο καθε αυτό περιοδικό. Αναγκαστικά θα απευθυνθώ σε εσάς, αλλά θα πρέπει να δωθεί και σημασία στην επαρχία. Προς Θεού, δεν επιρύπτω ευθύνες σε εσάς, αλλά στην ολική αδιαφορία των περιπτέρων-πρακτορείων τύπου.

Ευχαριστώ προκαταβολικά. :)

 παιδια  καντε συνδρομή. θα σωθήτε. θα ερχετε με μια μικρή καθυστερηση βέβαια, αλλα θα το έχετε πάντα στα χέρια σας,
και εγώ δυσκολευόμουνα, μέχρι που έκανα συνδρομή και βρήκα την υγειά μου.