Μου έστειλαν το περιοδικό χωρίς να το ζητήσω....

LiNuXReVoLuTioN | Σάβ, 02/12/2011 - 14:44 | 1' | 4

Λοιπόν πριν ένα χρόνο είχα κάνει συνδρομή στο linux format για 6 τεύχη τα πήρα και τώρα μου έστειλαν και ένα από το Linux Inside έστειλαν σε όσους έχουν κάνει συνδρομή σα διαφήμιση; ή έγινε λάθος

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

γιαιτι δεν παιρνεις ενα τηλέφωνο να τους ρωτήσεις.? Ενα χρόνο πριν αλλα απο ποιο τευχος ?  πηρες και τα 6 μεσα στο 2010? αν οχι τότε μεχρι να συμπληρωθει ο αριθμος των 6 τευχων, θα τα παίρνεις.

LiNuXReVoLuTioN]Λοιπόν πριν ένα χρόνο είχα κάνει συνδρομή στο linux format για 6 τεύχη τα πήρα και τώρα μου έστειλαν και ένα από το Linux Inside έστειλαν σε όσους έχουν κάνει συνδρομή σα διαφήμιση; ή έγινε λάθος

Λογικα ελαβες το τελευταιο τευχος της συνδρομης που ειχες κανει, γιατι οι παλιοι συνδρομητες του Linux Format μεταφερθηκαν στο Linux Inside για να μην χασουν τα χρηματα τους. Δεν ηταν διαφημιστικο δηλαδη.

πήρα εχτές τηλέφωνα δεν απάντησε κανείς θα πάρω και αύριο. 6 τεύχη έχω από το linux format αυτό είναι το 7ο....

LiNuXReVoLuTioN]πήρα εχτές τηλέφωνα δεν απάντησε κανείς θα πάρω και αύριο. 6 τεύχη έχω από το linux format αυτό είναι το 7ο....

Ε, τότε ίσως πρόκειται για λάθος. Ζητάμε συγνώμη :)

Για να μη χρεώνεσαι, αν έχεις την καλοσύνη, στείλε μήνυμα από τη φόρμα επικοινωνίας και θα σε πάρει τηλέφωνο μια πολύ καλή κυρία που είναι υπεύθυνη για τις συνδρομές για να δείτε τι έγινε.