ΑΠΑΝΤΗΣΗ στην πρόταση Μπουτάρη για Τούρκικη μετονομασία των οδών της πόλης της Θεσσαλονίκης...

slackware | Πέμ, 08/14/2014 - 12:06 | 1' | 12

Μια καλή δόση χιούμορ...

Χαρυ Κλύν: "Αγαπητέ Δήμαρχε, με όλο το θάρρος θα πρότεινα....

 

Η Λεωφόρος Νίκης να μετονομαστεί Καφενέ ταπί παζάρ…
Η Τσιμισκή σε Σεφτέ γιοκ καλτερίμ…
Η Βασ. Όλγας σε Τσουτσού Χανούμ ντοβλέτ…
Η πλατεία Αριστοτέλους σε Φερετζέ ασκέρ μαχαλά…
Tο Δημαρχείο σε Νταχτιρντί ρακί τσουτσού Οντά…
Και το γραφείο δημάρχου σε Καραγκιόζ μπερντέ…
Και αν μου επιτρέπετε, θα σας πρότεινα να αλλάζατε και το όνομά σας από Γιάννης Μπουτάρης σε… Σιχτίρ Χαϊβάν Πασσάς!

Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Αν ήταν facebook θα σου έκανα like ....

Θα το πρότινα στο Δημήτρη Καλαμαρά, να βάλει στο site κάτι με "like", για να μην γράφεται ολόκληρη απάντηση με +10000000000000000000000, και σπαταλάμε "μελάνι", με τόσα μηδενικά .....

Μπορειτε να το κάνετε share στο FB από το σχετικό widget στο τέλος του άρθρου του slackware. Ούτως ή άλλως, το ίδιο πράγμα είναι ;) Αν επιμένετε πάλι, να το δούμε :)

Συμφωνώ και εγώ με τον Τομ

Καλό θα ήταν αν μπορούσαμε να κάνουμε like μεταξύ μας.

Να ρίξουμε ένα Poll για καμια δεκαριά μέρες να δούμε τι λένε και τα άλλα μέλη;

Άσχετο:

Αν σκοπευέτε να βάλετε κουμπί Like, βάλτε τότε και ένα κουμπί +1 του Google+ για να μπορούν και όσοι δεν έχουν Facebook να δείχνουν ότι τους αρέσουν τα άρθρα του περιοδικού.
 

Καλό θα ήταν κάτω από τα σχόλια να υπήρχε και το κουμπί Like αλλά και το +1 του Google+

Όντος, η ιδέα να μπουν κουμπιά Like και +1 θα είναι ωραία γιατί θα μπορούμε να δείξουμε ότι μας αρέσουν τα άθρα της ιστοσελίδας.



Haris PC]
Άσχετο: Αν σκοπευέτε να βάλετε κουμπί Like, βάλτε τότε και ένα κουμπί +1 του Google+ για να μπορούν και όσοι δεν έχουν Facebook να δείχνουν ότι τους αρέσουν τα άρθρα του περιοδικού. Eχει δικιο ο χαρης προσωπικα εγω δεν εχω facebook και εχω google+ ετσι να βαλουμε και τα δυοwink

Αισθάνομαι υπόλογος που για ένα αστείο, σχεδόν άλλαξε το θέμα συζήτησης του άρθρου !

Το θέμα δεν είναι αν θα γίνει το forum facebook !

Καλό είναι να ανοίξει ένα ποστ, που να έχει θέμα "like στο forum", ώστε να γίνει καλύτερη η ανάπτυξη του θέματος !

Για να επαναφέρω το θέμα στην αρχική του "θέση"....

Η μετονομασία δρόμων σε τούρκικα ονόματα είναι τρομερό !

Η πιο άσχημη συνήθεια που υπάρχει σήμερα, είναι να πωλείται σε κακή τιμή, οτιδήποτε υπάρχει σε αυτήν εδώ τη χώρα !

Παραλίες, νερό, δημόσιες υπηρεσίες, νησιά .... και άλλα !

Οπότε όπως είπε ο slack, απλά δεν πρέπει να τους αφήσουμε !

ΥΓ:

Τα παραπάνω δε θέλω να δώσουν αφορμή για πολιτική συζήτηση, απλά για να γυρίσει το θέμα από εκεί που ξεκίνησε !

Συμφωνώ με τον tom1972 γιατί δεν σχολιαζούμε σχετικά με το αρχικό θέμα στο φόρουμ.

Πρέπει να κάνουμε ένα νέο θέμα για αυτήν την συζήτηση!Που θα το κανω εγω