DSL 20Mb 6Eυρω το μηνα!

brave | Κυρ, 01/13/2008 - 23:19 | 1' | 5

Χαρηκατε? χα...οχι εδω
χθες ηρθα απο Ισπανια, και ειδα παντου ειχε στολισει η orange τη διαφημιση της για 20 Mb/s ταχυτητα μονο με 6 ευρα το μηνα...
Και λεω δηλαδη.... Μηηηηηπως ο (π)ΟΤΕ εδω νομιζει πως ζουμε σε καμια τριτοκοσμικη χωρα με δικτατοριες?

Φόρουμ
Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Ελα μωρέ πως κάνεις έτσι.
[spam]
H  forthnet σου δίνει V e [1...10Μbps] για 20 ευρώ.
[/spam]

Βασικά, ο ΟΤΕ τι σχέση έχει; Το πρόβλημα είναι ότι στην Ελλάδα δε λειτουργεί ποτέ ο ανταγωνισμός, όχι μόνο ο ΟΤΕ.

ναι... σκεφτομαι να γυρισω σε forthnet αλλα φοβαμαι πως θα με τιμωρησουν αφηνοντας με αρχικα κανα μηνα χωρις internet, χωρις φως νερο τηλεφωνο κτλ  

Αν και εμένα μου είναι αρκετή η DSL που έχω 1Mbps η κατάσταση είναι πολλές φορές απαράδεκτη στην χώρα μας γενικότερα στην τιμολόγηση των υπηρεσιών τηλεπικοινωνίας, συγκρητικά με την Ευρώπη τουλάχιστον.

Πολλά πράγματα είναι απαράδεκτα στην Ελλάδα και αλλαγή δεν βλέπω. Λες και τρώμε σανό μας έχουν. 

dimitris]Πολλά πράγματα είναι απαράδεκτα στην Ελλάδα και αλλαγή δεν βλέπω. Λες και τρώμε σανό μας έχουν. 

 

Όπως το να πληρώνεις για ταχύτητα 768κ και να τρέχεις με 500κ ας πούμε. <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />