Πωλείται ALFA 75 1.600

rpil | Κυρ, 01/13/2008 - 23:23 | 1' | 6

Για όποιον ενδιαφέρεται, πουλάω μία ALFA ROMEO 75, μοντέλο '90, χρώματος κόκκινου, με καινούριο κινητήρα 1600 κ.ε., πίσω κίνηση, ζάντες αλουμινίου (από LANCIA DEDRA), αεροτομή, μουράτη εξάτμιση, ραδιοκασσετόφωνο.  Θέλει λίγο 'μάζεμα' γιατί είναι σε ακινησία κανα οκτάμηνο.  Τιμή 1.500 €.

Φόρουμ
Δώσε αστέρια!

MO: (ψήφοι: 0)

Σχόλια

Ανανεώνω την αγγελία (βλέπετε, ως γνήσιος alfisti την κράτησα για λίγους μήνες ακόμα!!!) Τώρα η τιμή έπεσε στα 1.000 Ευρώπουλα. Όσοι πιστοί προσέλθετε!

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

Πρώτα φεύγει η ψυχή και μετά το χούϊ!  Την έχω ακόμα.  Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου πμ.

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

Αφού η τρομερή κυβέρνηση τα κατάφερε μια χαρά και μας στέρησε την ευκαιρία ν' αποσύρουμε τα παλιά μας αυτοκίνητα, μπας και πάρουμε καμμιά πιο καινούρια Alfa (), και αφού το αμάξι είναι ακίνητο για έναν χρόνο τώρα, το πουλάω κοψοχρονιά για 500 Ευρώ, ως ανταλλακτικά (η μηχανή μόνο κάνει 250) .  Φυσικά, όποιος θέλει, μπορεί να την κυκλοφορήσει, αφού θέλει ένα μαζεματάκι και είναι έτοιμη...

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

Τελική τιμή 400 Ε. Άντε ρε σεις, θα μου την πάρει ο Δήμος!

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Όταν βλέπεις τον πιγκουίνο, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις": ΒΑΖΕΙΣ LINUX!

Σε καμμιά μάντρα δοκίμασε ή στα μαγαζιά που πουλάνε μεταχειρισμένα ανταλλακτικά (Πέτρου Ράλλη, Δημητρακοπούλου - Κουκάκι, Θηβών κ.λ.π.).

Κάτι μπορεί να γίνει εκεί.